apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Twoje aplikacje poza burtą? - Webinar z Tigera i Arista
Zapraszamy na webinar: Kontenery dobrze skomunikowane – bezpieczeństwo, skalowalność i niezawodność komunikacji klastrów Kubernetes.
01.
Twoje aplikacje poza burtą

Zapraszamy na webinar: Kontenery dobrze skomunikowane – bezpieczeństwo, skalowalność i niezawodność komunikacji klastrów Kubernetes.

Kompleksowo temat przedstawią eksperci z firm: Apius, Arista i Tigera. Skoncentrujemy się na podejściu do projektowania polityk bezpieczeństwa oraz monitoringu ruchu sieciowego między kontenerami z wykorzystaniem Calico Enterprise.

W programie spotkania:

  • Transparent Network Security in Kubernetes with Calico Enterprise – Jane Cox, Tigera,
  • Praktyczne przykłady zabezpieczenia ruchu sieciowego aplikacji w klastrze Kubernetes - Michał Orzechowski, Apius Technologies SA,
  • Infrastruktura sieciowa przyjazna kontenerom – Jarosław Grabowski, Arista.

24 listopada, zapisz się!

„ – Zaspokoimy głód wiedzy w zakresie zabezpieczenia aplikacji w dynamicznych ekosystemach kontenerowych, w których nie można zakładać zaufania między poszczególnymi serwisami” - mówi Michał Orzechowski. I dodaje: „-Nacisk położymy na przedstawienie konkretnego przykładu procesu zabezpieczenia aplikacji mikroserwisowej w ramach klastra kubernetes przy poszanowaniu istniejących mechanizmów bezpieczeństwa”.