W przestrzeni Apiusa

W przestrzeni Apiusa

150/150

pokaż wszystkie

x

z życia firmy

x

wydarzenia

x

partner

x

wdrożenia

x

centrumdanych

x

sase

x

mikrosegmentacja

x

chmura

x

wczytaj kolejne.

Wyszukaj

arrow-top

Poznaj nas

Apius Technologies jest określany mianem lidera IT. Jesteśmy innowacyjną polską firmą z ekspertami o unikatowych na skalę kraju kompetencjach.

Jesteśmy innowacyjną polską firmą, posiadającą ekspertów o unikatowych w skali kraju, kompetencjach. Naszą siłą jest różnorodność i wiedza, która inspiruje nas do tworzenia autorskich projektów.

Cybersecurity

jest w naszym DNA

dots
Wiedza
90+
ekspertów i inżynierów
blob
Doświadczenie
400+
technologii i certyfikatów
blob
Zaufanie
700+
zadowolonych klientów
blob
1800+
zrealizowanych projektów

Apius działa już na obszarze 18 zagranicznych rynków usług informatycznych m.in. w Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Węgrzech i Słowacji

dna

Łukasz Kułacz

Prezes zarządu

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Apius Technologies SA. Jest absolwentem Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Karierę zawodową zaczynał w COMARCH SA. Następnie wspótworzył pierwsze polskie internetowe centrum przetwarzania danych -eCenter SA. W latach 2004-2011 pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju w Qumak SA. Posiada 22-letnie doświadczenie na rynku technologii informatycznych, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa systemów IT..

Wielbiciel twórczości The Beatles, praktykujący fan piłki nożnej oraz miłośnik podróży w ciepłe rejony Ziemi.

Grzegorz Flak

Wiceprezes zarządu

Absolwent Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Od 19 lat zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sieciach komputerowych. Posiada certyfikaty CISSP i CISA. Jest współzałożycielem spółki Apius Technologies, w której współtworzył strategię firmy w zakresie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa informacji.Specjalizuje się w audytach i testach bezpieczeństwa systemów informacyjnych klientów, szczególnie w bankowości elektronicznej. Prelegent na konferencjach z obszaru bezpieczeństwa IT.

Pasjonują go socjotechniczne i techniczne metody pozyskiwania wartościowych danych. Jego domeną jest ochrona poufności i integralności informacji w przedsiębiorstwach.

Siłą naszego zespołu są nasze kompetencje, potwierdzone certyfikatami osobowymi oraz imponującym doświadczeniem. Tworzymy wartość przez innowację.

Dołącz do naszego zespołu

x80

Wiedza jest dla nas nadrzędną wartością. Dzięki niej budujemy trwałe relacje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, potwierdzone ponad 300 certyfikatami, co pozwala nam na świadczenie odpowiedzialnego doradztwa.

zobacz film
play

odtwórz

play

odtwórz

dna

Press KIT

Tu znajdą Państwo naistotniejsze materiały brandingowe marki Apius Technologies - logotypy oraz zdjęcia Zarządu do pobrania.

download_icon
Logotypy PNG

pobierz
download_icon
Logotypy JPG

pobierz
download_icon
Logotypy svg

pobierz
download_icon
Zdjęcia zarządu

pobierz
download_all_icon

Pobierz wszystko

Prowadzisz biznes?

Z przyjemnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami i razem zaprojektujemy rozwiązanie dla Ciebie.