apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Kariera
w Apius
Jesteś osobą energiczną, lubiącą nowe wyzwania, samodzielną w działaniu? Dołącz do Nas!
01.
Kariera

Nasza wspólna historia zaczęła się 10 lata temu. Mieliśmy doświadczenie wiedzę i odwagę by zacząć budować własną markę. Początki były skromne a dzisiaj mamy już ponad 60 pracowników, sprawdzonych podwykonawców, ponad 600 Klientów a za partnerów światowych vendorów.

Jesteśmy zespołem. Dbamy o wzajemne relacje. Tworzymy pozytywną atmosferę. Przywiązujemy wagę do rozwoju pracowników, dlatego walczymy o prestiżowe, ciekawe projekty by współtworzyć innowacyjne rozwiązania.

Zaczynasz swoją karierę ? Chcesz być częścią naszego zespołu? Czujesz, że Apius może być twoim miejscem, wyślij nam swoje CV i krótką autorską prezentację kim jesteś i dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć do zespołu.

02.
Szkolenia i rozwój

Myślimy o przyszłości. Wiedza Nas inspiruje, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do rozwoju naszego zespołu. Szkolimy się zarówno w technologiach, zdobywając unikalne w kraju certyfikaty jak i zdobywamy miękkie umiejętności. Dofinansowujemy naukę języków. Zdobytą wiedzę przekuwamy w sukces realizując ambitne projekty i tworzymy organizację w której po prostu dobrze się pracuje.

03.
Benefity
Rozwój zawodowy
Troska
Młody i energiczny zespół
Różnorodne projekty
Dobra atmosfera
Dofinansowania do nauki języków obcych
Karta multisport benefit
Opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
04.
Rekrutacja

Jeśli szukasz realnych wyzwań i możesz zacząć od stażu? Jesteś zaangażowany i chętny do nauki i masz pozytywną energię - wyślij nam swoje CV na adres: kariera@apius.pl. Oferujemy praktyczne zadania i realną możliwość nabycia konkretnych umiejętności.

Jesteś już ekspertem a szukasz wyzwań? Masz wiedzę i doświadczenie ale szukasz miejsca gdzie liczą się ludzie - to dołącz do Nas!Key Account Manager
prowadzimy rekrutację do Krakowa
więcej informacji
Specjalista ds. sieci komputerowych
szukamy do zespołu w Warszawie
więcej informacji
05.
Program stażowy

Chętnie przyjmujemy nowe talenty, aby je rozwinąć i zatrzymać. Czekamy na studentów 3, 4 i 5 roku kierunków: Informatyka, Telekomunikacja.

Zapewniamy:

  • płatny staż,
  • opiekuna przez cały czas współpracy,
  • referencje.

Dla najlepszych szansa na kontynuowanie współpracy.

Współpracujemy z biurem karier wyższych uczelni, dzięki czemu przyjmujemy studentów z całego świata. Daje nam to szansę na wymianę doświadczeń zawodowych jak i kulturalnych, przy okazji trenujemy języki obce, zawieramy przyjaźnie.

06.
Zobacz także