EN

Wydarzenia Apius


Wiedza, która inspiruje - zapraszamy do wymiany doświadczeń, edukacji.

01.
Wydarzenia Apius

Drodzy Państwo,


słuchamy uważnie co mówią nasi klienci i staramy się wasze opinie, uwagi a szczególnie potrzeby zaspakajać. Dlatego ruszamy z realizacją pomysłu na dzielenie się naszą ekspercką wiedzą – zaczynamy od cykl spotkań pt” Wiedza, która inspiruje – szczególnie w czasach kryzysu”.

Przygotowaliśmy na początek 4 spotkania, mające różne formy (warsztaty, pokazy life, prezentacje itp.) Zawsze będą one nastawione na praktykę i prowadzone przez ekspertów. Szczegóły kolejnych już wkrótce.

Zapraszamy do wspólnej przestrzeń z pełnowartościową i aktualną wiedzą o cyberbezpieczeństwie. Chcemy stworzyć nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale też jej sprawdzenia czy budowania społeczności merytorycznie wspierającej swoich uczestników.


Łukasz Kułacz,

CEO Apius Technologies SA

02.
Nadchodzące wydarzenia
Tufin SecureApp – Zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym z perspektywy aplikacyjnej.

rozwiń opis

zwiń opis
DATA:  
21.05.2020
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
Tufin SecureApp – Zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym z perspektywy aplikacyjnej.
DATA:
21.05.2020
rozwiń opis
zwiń opis
Informacje o spotkaniu
MIejsce:
Online
DATA:
21.05.2020
GODZINA:
12:00 - 13:30

Tradycyjne podejście do procesów zarządzania polityką filtracji ruchu sieciowego, realizowane w typowych silosach organizacyjnych jest zepsute. Niestety nie da się go naprawić. Nawet wkładając olbrzymi wysiłek nie sprawimy, że tradycyjny model uchroni nas przed bałaganem w politykach filtracji, problemem rozmytej odpowiedzialności i ociężałością biznesową. W ramach naszego spotkania, pokażemy w jaki sposób spojrzeć na ten problem z perspektywy aplikacyjnej i pomożemy znaleźć nowe rozwiązania dla starych problemów.

Video
Prelegent
Przemysław Gręda
Apius Technologies SA

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Konsultant ds. rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa IT oraz kierownik projektów IT. Koncentruje się na technologiach związanych z bezpieczeństwem sieciowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w sektorze publicznym, bankowym, przemysłowym, ubezpieczeniowym.

Prelegent Partner
Sławomir Słowiński
Tufin Technologies

Entuzjasta i ewangelista nowych technologii, który od ponad 17 lat zdobywa doświadczenie w takich firmach jak VMware, Alcatel-Lucent, IBM czy Siemens w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od paru lat odpowiedzialny za sprzedaż, choć jak sam podkreśla, doświadczenie i wiedza techniczna pozwala mu na merytoryczną dyskusję z najlepszymi inżynierami.
Odpowiada za wsparcie klientów w obszarze efektywnego i skutecznego zarządzania bezpieczeństwem sieciowym przy użyciu rozwiązania Tufin.

Spotkanie jest dla:
Developerzy

Chcesz tworzyć nowe, innowacyjne i wartościowe oprogramowanie, dzięki któremu Twoja firma zyska nowe możliwości? Co chwilę musisz walczyć z działami odpowiedzialnymi za infrastrukturę, wielokrotnie tłumacząc proste zagadnienia? Każda zlecona zmiana realizowana jest tygodniami, co przeszkadza Ci w pracy?

Inżynierowie sieci

Obsługujesz w firmie infrastrukturę sieciową oraz zapory sieciowe? Często masz wrażenie, że Twoja praca polega na tłumaczeniu nietechnicznego mailowego „bełkotu” na konfigurację urządzeń? Wszystko jest ważne i wszystko jest na „wczoraj”?

Właściciele biznesowi i techniczni

Odpowiadasz za aplikację? Chciałbyś, żeby Twoja aplikacja była zawsze dostępna i miała optymalne warunki do dalszego rozwoju? Chciałbyś nie musieć się martwić o zbliżający się audyt? Chciałbyś, żeby biznes lepiej rozumiał technikę a technika biznes?

Analitycy bezpieczeństwa

Odpowiadasz za bezpieczeństwo teleinformatyczne?Chciałbyś móc łatwo określić i zrozumieć cały kontekst zmian, które opiniujesz? Chciałbyś widzieć jak na dłoni zależności aplikacyjne? Nie chcesz się martwić o zgodność z regulacjami i politykami? Zależy Ci na zapewnieniu pełnej rozliczalności dla wszystkich zmian sieciowych?

Otrzymasz:

Możliwość skorzystania z 30 min
bezpłatnej konsultacji eksperta

Gwarancję wartościowej
wiedzy

Bezterminowy dostęp do nagrania
ze spotkania

Partner
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
Smart Security by Apius

rozwiń opis

zwiń opis
DATA:  
04.06.2020
ZAPISZ SIĘ!
Smart Security by Apius
DATA:
04.06.2020
rozwiń opis
zwiń opis
Informacje o spotkaniu
MIejsce:
Online
DATA:
04.06.2020
GODZINA:
12:00 - 14:00

Przejście na rozwiązania chmurowe i pracę zdalną dołożyło kolejnych zadań i tematów do rozwiązania dla zarządzających jak i członków zespołów IT w firmach. My wiemy, jak można uzyskać dostęp do inżynierów będących ekspertami kilkudziesięciu technologii, posiadających dziesiątki profesjonalnych certyfikatów, a do tego dostępnych zawsze, kiedy są potrzebni. Problem zwolnień lekarskich, urlopów, brakujących etatów, czy innych losowych zdarzeń przestanie mieć znaczenie.

Twój zespół odetchnie, skupi się na priorytetach a zadania będą realizowane terminowo i wysokiej jakości.

Na spotkaniu podpowiemy, jak wzmocnić swoją pozycję w firmie jako ważną i sprawną część organizacji, która jest elastyczna i efektywnie osiąga swoje cele. Wszystko w przystępnej formie współpracy i atrakcyjnej formule finansowej.

Prelegent
Michał Sieński
Apius Technologies SA

Absolwent PJWSTK w Warszawie. Architekt Rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT. Zajmuję się doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych systemów z zakresu bezpieczeństwa informacji i komunikacji IP. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w sektorze publicznym, bankowym i ubezpieczeniowym oraz telekomunikacyjnym.

Spotkanie dedykowane jest dla m.in.:
Kierowników, Dyrektorów IT

zrealizujesz statutowe działania w zakresie bezpieczeństwa IT, zadbasz o ciągłość procesów, ich skuteczność i wysokie parametry SLA, skupisz się na rozwoju swojego obszaru

Zarządzających procesami HR

zniknie problem braku wysoko wykwalifikowanej kadry, zadbasz o efektywność zatrudnienia i utrzymasz planowane koszty

Pracowników zespołów IT

pozbędziesz się żmudnych, powtarzalnych czynności, spokojnie pójdziesz na urlop, skupisz się na monitorowaniu procesów zleconych

Otrzymasz:

Możliwość skorzystania z 30 min
bezpłatnej konsultacji eksperta

Gwarancję wartościowej
wiedzy

Bezterminowy dostęp do nagrania
ze spotkania

Close
Search

Wyszukaj hasło