EN

Aktualności
wydarzenia

Apius odpowiada na Covid-19

06.11.2020

Do grona naszych partnerów technologicznych dołącza Recorded Future. To prywatna firma, która specjalizuje się w gromadzeniu, przetwarzaniu, analizie i dostarczaniu wysokiej jakości informacji o zagrożeniach. Recorded Future wykorzystuje opatentowane metody uczenia maszynowego oraz pracę analityków do klasyfikacji informacji pochodzącej z otwartych, jak i zamkniętych w tym podziemnych źródeł, by przedstawić swoim klientom najbardziej kompletną i aktualną informację dotyczącą zagrożeń, ataków, podatności, dzięki której działy bezpieczeństwa mogą pracować zarówno wydajniej jak i szybciej.

" - Recorded Future wybrało firmę Apius jako partnera ze względu na ich doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, silne relacje i reputację w regionie oraz pasję do wywiadu bezpieczeństwa" - powiedział Erkut Dinctop, Channel Account Manager, EMEA w Recorded Future.

„- Obserwujemy biznes, Covid-19 zmienił jego potrzeby, dlatego sięgamy po nowe rozwiązania, które te nowe wymogi spełniają w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki współpracy z Recorded Future możemy zaproponować produkty, które znacząco ułatwią i uczynią bardziej wydajną pracę działów bezpieczeństwa i IT” – mówi Grzegorz Flak, Wiceprezes Zarządu Apius Technologies SA.

Już wkrótce pierwsza prezentacja oferty firmy na webinarze w ramach cyklu #wiedza, która inspiruje. Szczegółów szukaj na https://apius.pl/wydarzenia-ap...

Close
Search

Wyszukaj hasło