apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Zostaliśmy
św. Mikołajem
Blisko 30 dzieci i młodzieży otwierało rankiem 6 grudnia, paczki od św. Mikołaja.
01.
Zostaliśmy św. Mikołajem

Blisko 30 dzieci i młodzieży otwierało rankiem 6 grudnia, paczki od św. Mikołaja.

Pudełka powstały za sprawą rzeczowego i finansowego wsparcia pracowników firmy Apius Technologies. Dodatkowo Zarząd spółki przekazał dodatkowe środki, by wesprzeć statutowe działania Fundacji.

„Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie dzielili się tym co mamy" – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu spółki. "Grudzień jest szczególnym miesiącem, w którym chcemy podzielić się szczęściem, uśmiechem i okazać naszą wrażliwość" – dodaje Prezes.

Współpracę chwali też Dorota Wawrzynowicz, Prezes Fundacji: „Fundacja Pankracy powstała, aby pomagać przez cały rok, szukać „perełek” wśród dzieci, które ze względu na sytuację życiową, w której się znalazły mają utrudniony start w dorosłość. Wyciągamy z ciemnych murów i poszerzamy ich horyzonty, umożliwiamy rozwijanie pasji, pomagamy mądrze. Wsparcie firm odpowiedzialnych społecznie takich jak Apius Technologies jest dla nas bezcenne. Zwłaszcza w ten często tak trudny dla naszych podopiecznych czas Świąt Bożego Narodzenia pokazujemy im, że są na świecie ludzie, którym ich los nie jest obojętny”.