apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Po raz szósty
Ponad 140 osób spotkało się w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach przyjmując zaproszenie Apius Technologies na coroczną konferencję.
01.
Po raz szósty

Ponad 140 osób spotkało się w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach przyjmując zaproszenie Apius Technologies na coroczną konferencję. Tym razem uczestnicy spotkania mieli do wyboru sesję biznesową lub technologiczną, na których wspólnie z partnerami prezentowaliśmy najciekawsze rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa oraz komunikacji IP.

Podczas tegorocznego Apius Forum 2017 premierę miał pierwszy autorski system spółki tworzący bezpieczne, hermetyczne środowisko pracy dla użytkowników pracujących w oddziałach, a mających aplikacje zainstalowane w centrali. Rozwiązanie Apiusa w odróżnieniu od rozwiązań istniejących na rynku może być w dużo większym stopniu dostosowane do wymagań użytkowników jak i właściwie jest niezależne od platformy sprzętowej co daje niesamowitą przewagę. Użytkownik może wykorzystać praktycznie dowolny posiadany przez siebie sprzęt.

Z kolei wieczorna gala i kolacja upłynęły w towarzystwie postaci o super mocach, Avatara, który wspomógł prowadzącego całą konferencję jak i wieczór Pana Macieja Kurzajewskiego. Autorkami dawki świetnej muzyki i emocji były Panie z grupy Shemoans.

Partnerami merytorycznymi tegorocznego spotkania byli nasi Partnerzy technologiczni: Balabit, Cisco, Check Point, ePrinus/Lieberman, FireEye, Forcepoint, F5, Imperva, Microsens, Palo Alto Networks, Splunk i ABC Data.

„Apius Forum to największe wydarzenie w naszym kalendarzu i największe wyzwanie dla naszego działu marketingu" – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu spółki. "Wspólnie z naszymi partnerami dbamy, aby zaskakiwać uczestników prezentując nowe rozwiązania lub całkiem inne zastosowania technologii, którą do tej pory znali"– dodaje Prezes.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom za udział w Apius Forum i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.