apius-logo
upper-burgerbottom-burger
CLICO
docenia Apius
17 maja br. APIUS otrzymał kolejne wyróżnienie – 3 miejsce w kategorii “Najlepszy Partner Handlowy 2016 Roku”.
01.
CLICO docenia Apius

17 maja br. APIUS otrzymał kolejne wyróżnienie – 3 miejsce w kategorii “Najlepszy Partner Handlowy 2016 Roku”, podczas Clico Partner Event 2017 w Janowie Podlaskim. Tuż przed nami na podium znalazły się tylko Solidex i Comp, otrzymując złoto i srebro.

Nagrodę z rąk Prezesa Clico Pana Tomasza Rysia i Grzegorza Rosponda odebrał Zarząd Apius.

“Trzecie miejsce w ranking Clico to bardzo cenne wyróżnienie tym bardziej, że znaleźliśmy się w gronie dwóch szacownych konkurentów, którzy na rynku IT działają już ponad 20 lat, podczas gdy Apius tylko 6. Dowodzi to, jak szybko rośniemy siłę i sukcesywnie zmniejszamy dystans do innych firm" - mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu. "Czujemy satysfakcję z naszej pracy, która przekłada się na konkretne wyniki i jest doceniana przez naszych partnerów" - dodaje Prezes.
"Firma Apius w kolejnym pełnym wyzwań roku w branży IT udowodniła, że precyzyjnie dostrojona oferta i wybitne kompetencje pozwalają osiągać bardzo dobre wyniki nawet podczas słabej koniunktury. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarza nas Apius w zakresie doboru rozwiązań do swojego portfolio i cieszymy się, że możemy rosnąć razem. Tym samym z olbrzymią przyjemnością drugi raz z rzędu wręczyłem nagrodę przyjaciołom z firmy Apius" - mówi Grzegorz Rospond, Dyrektor Sprzedaży w Clico.