apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Platforma Bezpieczeństwa – narzędzia do zadań specjalnych
Warsztaty techniczne, które odbyły się 26.09 w Warszawie zgromadziły kilkunastu uczestników, którzy praktycznie poznawali różne produkty tworzące platformę bezpieczeństwa.
01.
Platforma Bezpieczeństwa – narzędzia do zadań specjalnych

Warsztaty techniczne, które odbyły się 26.09 w Warszawie zgromadziły kilkunastu uczestników, którzy praktycznie poznawali różne produkty tworzące platformę bezpieczeństwa. Na żywo dzięki ekspertom Apiusa poznawali w jaki sposób zapory nowej generacji, zaawansowana ochrona punktów końcowych i ochrona chmury zapobiegają udanemu atakowi cybernetycznemu, blokując exploity, oprogramowanie ransomware oraz ataki złośliwego oprogramowania w celu zminimalizowania zainfekowania punktów końcowych i serwerów.

„- Nasze spotkania merytoryczne tj. warsztaty zawsze spotykają się z b. dużym zainteresowaniem klientów, dzielimy się bowiem na nich naszą wiedzą i doświadczeniem, odkrywając tajniki naszej pracy” – mówi Michał Sieński, Architekt rozwiązań bezpieczeństwa. „- Nasi uczestnicy cenią sobie w nich to, że w sposób praktyczny ćwiczą różne zagrożenia w środowisku testowym – to duża wartość dla nich” – uzupełnia M. Sieński.

Udział w warsztatach był bezpłatny, kolejne spotkanie już wkrótce!