apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius liderem w EMEA!!!
11 września w Lizbonie podczas konferencji Tufinnovate 2019 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę firmy Tufin „EMEA Hunter of the Year 2018”.
01.
Apius liderem w EMEA!!!

11 września w Lizbonie podczas konferencji Tufinnovate 2019 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę firmy Tufin „EMEA Hunter of the Year 2018”. Z rąk przedstawicieli naszego Partnera: Ruvi Kitov - Chairman, CEO and Co-Founder, Mike Menegay - Vice President of Global Channels oraz Remco Postma - Director of Channels, EMEA, statuetkę odebrał Adam Gabrysiak – odpowiedzialny za rozwój biznesu Apiusa u kluczowych Klientów Spółki.

Apius był jedyną firmą z Polski nagrodzoną w tej kategorii oraz jedną z 7 w całym regionie EMEA!

„ - Obserwujemy bardzo wysoki wzrost Apiusa w zakresie sprzedaży naszej technologii w Polsce” – mówi Sławomir Słowiński, Regionalny Dyrektor Sprzedaży z Tufin. „ -Najbardziej doceniamy profesjonalizm oraz niesamowitą wiedzę ekspertów Apius, które to cechy pozwalają na realizację zaawansowanych projektów integracyjnych, realizowanych w skomplikowanych środowiskach największych firm w Polsce i w naszym regionie” – dodaje.

„ - Bardzo szybko staliśmy się największym i najlepszym partnerem Tufina w kraju, a obecnie umacniamy swoją pozycję w całym regionie EMEA. Warto podkreślić, że jako jedna w 5 firm na świecie posiadamy status Service Delivery Partner (SDP), który umożliwia nam uczestnictwo w realizacjach projektów wspólnie z Professional Services Tufina" – komentuje Jacek Urban, Wiceprezes Zarządu Apius. „- To kolejny sukces Apiusa i naszych pracowników, który potwierdza słuszność strategii realizowanej przez Spółkę od samego początku jej istnienia – chcemy być najlepsi i najbardziej innowacyjni w obszarach, którymi się zajmujemy" – uzupełnia J. Urban.