apius-logo
upper-burgerbottom-burger
III Miejsce w kategorii
"Najlepszy Partner Handlowy 2017"
Podczas XVII konferencji Clico odbywającej się w tym roku w Iławie, Apius ponownie został nagrodzony za dotychczasową współpracę w kategorii „Najlepszy Partner Handlowy 2017”.
01.
III Miejsce w kategorii "Najlepszy Partner Handlowy 2017"

Tytuł i statuetkę za III miejsce z rąk Grzegorza Rosponda i Artura Holeczko odebrał Zarząd spółki w osobach: Łukasz Kułacz, Jacek Urban i Tomasz Kawa oraz przedstawiciele zespołu handlowego Apius.

„- To bardzo cenne wyróżnienie, które traktujemy wyjątkowo. Nieustannie poprawiamy swoje wyniki, bo naszą ambicją jest uzyskanie złota w tej nieformalnej rywalizacji” – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu spółki.

Z kolei Grzegorz Rospond, Dyrektor Sprzedaży z Clico, tak skomentował to wydarzenie: „ -Trzeci raz z rzędu, trzecie miejsce firmy Apius w klasyfikacji najlepszych partnerów handlowych CLICO, nie było dla mnie zaskoczeniem. Gratuluję wyniku, bardzo cieszy mnie fakt, że nasze rozwiązania stanowią istotną część oferty Apius. Gorąco dziękuje za modelową współpracę bazującą na otwartości i zaufaniu, życząc dalszego dynamicznego rozwoju w 2018 roku.”