apius-logo
upper-burgerbottom-burger
„"GRATULUJĘ POMYSŁU,
GENIALNE WYKONANIE, CO ZA ROZMACH…”
... – tak komentowali Apius Forum jego uczestnicy, zgromadzeni w dniach 19-20 kwietnia w centrum konferencyjnym Folwark Łochów.
01.
Emocje jak w Formule I

VII edycja zgromadziła blisko 150 uczestników zainteresowanych zagadnieniami bezpieczeństwa i komunikacją IP. Wiedza i praktyka zawładnęła 2 dniami wypełnionymi panelami poświęconymi sieci intuicyjnej, zabezpieczeniom dla użytkowników uprzywilejowanych, Application Framework, zagrożeniom sieciowym oraz Data Center. Nie obyło się bez dyskusji panelowych ekspertów, poświęconych wyzwaniom i problemom z jakimi branża styka się obecnie i z jakimi może mieć do czynienia w nadchodzącej przyszłości. Dzięki spotkaniu, zgromadzeni mogli poznać z bliska case study innych uczestników, wymienić poglądy, zweryfikować swoją wiedzę.

Nowością tegorocznego Forum była możliwość uzyskania indywidualnych porad w specjalnym obszarze: IT Stop-ie, przygotowanym z myślą o przestrzeni na eksperckie konsultacje. Partnerami technologicznymi konferencji Apius Forum 2018 byli: Arista, Balabit, Cisco, Imperva, Flowmon, F5, Microsens, Palo Alto Networks, Splunk i Tufin.

Wieczorem, ze sceny zaaranżowanej na podium DJ Adamus zaczarował gości pokazem łączącym muzykę i efekty wizualne a nasi partnerzy technologiczni zostali wyróżnieni za wspaniałą współpracę z Apius.

Zaczynamy odliczanie do VIII edycji!