apius-logo
upper-burgerbottom-burger
F5 Silver Partner dla Apius
Firma Apius Technologies z sukcesem zakończyła proces certyfikacji uwieńczony otrzymaniem od firmy F5 statusu Silver Unity Partner.
01.
F5 Silver Partner dla Apius

Firma Apius Technologies z sukcesem zakończyła proces certyfikacji uwieńczony otrzymaniem od firmy F5 statusu Silver Unity Partner. Apius jest jedną z nielicznych firm na terenie Polski, która posiada taki status partnerski.

Partnerstwo z F5 Networks jest częścią strategii firmy Apius, która jest dynamicznie rozwijającą się firmą operującą na międzynarodowym rynku usług informatycznych. Tytuł Srebrnego Partnera stanowi bardzo ważny element w działalności firmy i świadczy o tym, że Apius spełnia wysokie standardy F5 w zakresie wiedzy branżowej, sprzedaży oraz certyfikowanego personelu posiadającego wysokie kwalifikacje techniczne potwierdzone niezbędnymi certyfikatami.

Dzięki wprowadzeniu rozwiązań F5 firmy uzyskują strategiczne punkty kontroli, gdzie dokonuje się wymiany informacji - od urządzeń klientów i sieci do serwerów aplikacji, magazynów danych i wszystkiego, co pomiędzy nimi.