apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Eksperci CSE F5 w Apius!
Dwóch naszych inżynierów uzyskało unikalny certyfikat F5 Certified Security Solution Expert.
01.
Eksperci CSE F5 w Apius!

Jest to najwyższy poziom certyfikacji możliwy do zdobycia w ścieżce tego producenta i wymaga zdania aż 7 egzaminów na poziomie specjalistycznym.

Aktualnie w Europie Wschodniej obejmującej Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Adriatyki, Rumunię, Bułgarię, Ukrainę i Rosję jest zaledwie 18 takich osób, a w samej Polsce 6, w tym 2 w Apius. Tym bardziej gratulujemy naszym ekspertom i cieszymy się, że możemy pracować z tak wybitnymi ludźmi!

„- Jestem zachwycony, że dwóch inżynierów z firmy Apius dołączyło do elitarnego i bardzo wąskiego grona inżynierów z certyfikacją Solution Expert w ramach technologii F5. Apius to firma, której siła oparta jest na kompetencjach w ramach oferowanych technologii i zdobycie certyfikacji z serii 401 stanowi tego potwierdzenie! – mówi Filip Demianiuk Partner Account Manager EERCIS. „- Jestem przekonany, że to znakomite osiągnięcie docenią także nasi wspólni Klienci, bo to oni są największymi beneficjentami umiejętności i wiedzy naszych partnerów!” – uzupełnia F. Demianiuk.

„ - F5 jest jednym z kluczowych Partnerów technologicznych Apius – mówi Jacek Urban – Członek Zarządu Spółki. Jesteśmy jednym z kilku partnerów serwisowych F5 w Polsce, a obecnie, po uzyskaniu przez naszych inżynierów certyfikatów CSE, zdecydowanym liderem w zakresie poziomu autoryzacji kadry technicznej."