apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Dostawa serwerów do Sądu Apelacyjnego w Lublinie
Zakończenie realizacji umowy na dostawę i wdrożenie systemów przetwarzania danych, opartych na nowoczesnych platformach serwerowych firm Cisco oraz IBM.
01.
Dostawa serwerów do Sądu Apelacyjnego w Lublinie

Apius Technologies Sp. z o.o. zakończyła realizację kontraktu dla Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Zakres projektu obejmował m.in. dostawę i wdrożenie systemów przetwarzania danych, opartych na nowoczesnych platformach serwerowych firm Cisco oraz IBM.

"Nasza strategiczna współpraca z Cisco oraz IBM rozwija się doskonale, czego dowodem jest kolejny projekt zrealizowany na bazie produktów tych firm" – stwierdza Łukasz Kułacz, Dyrektor Zarządzający Apius Technologies Sp. z o.o. "Dostarczone i wdrożone platformy przyczynią się do dalszego usprawnienia w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości w apelacji lubelskiej oraz stanowią kolejny krok w trwającym od kilku lat procesie unowocześniania infrastruktury IT" – dodaje Łukasz Kułacz. "Cieszymy się, że Apius jest częścią tego procesu, a wiedza i doświadczenie naszych inżynierów może być pomocna na etapie implementacji".