apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Cisco Provisioning Manager w UM Warszawa
Firma Apius dokonała dostawy i wdrożenia w/w produktu w systemie telefonii IP Cisco Unified Communications Manager.
01.
Cisco Provisioning Manager w UM Warszawa

Rozwiązania komunikacji głosowej (VoIP) wykorzystywane przez Miasto Stołeczne Warszawa zostały wzbogacone o nowe funkcjonalności, dzięki wdrożeniu przez APIUS TECHNOLOGIES Sp. z o.o. narzędzia Cisco Unified Provisioning Manager. Na bazie zawartej 13 lutego 2012 roku Umowy, firma Apius dokonała dostawy i wdrożenia w/w produktu w systemie telefonii IP Cisco Unified Communications Manager. Po zakończeniu prac implementacyjnych, rozwiązanie zostało objęte serwisem i usługami wsparcia technicznego na okres 2 lat.

"Miasto Stołeczne Warszawa posiada bardzo rozległą i zaawansowaną instalację telefonii IP" – mówi Tomasz Kawa, odpowiedzialny za koordynację prac w projekcie. "W takiej skali, zarządzanie i codzienna administracja zaczyna konsumować wiele czasu" - dodaje. "Dzięki wdrożeniu Cisco Unified Provisioning Manager możemy uprościć i zautomatyzować wiele funkcji zarządzania systemem telefonicznym".

"Cieszymy się, że Miasto Stołeczne Warszawa obdarzyło nas swoim zaufaniem i powierzyło wykonanie przedmiotu zamówienia. Szczególnie, że jest to jedno z pierwszych wdrożeń Cisco Unified Provisioning Managera w Polsce i naszej części Europy" – mówi Łukasz Kułacz, Dyrektor Zarządzający APIUS TECHNOLOGIES Sp. z o.o.