apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius w pierwszej
trójce w kraju
01.
Apius w pierwszej trójce w kraju

Z przyjemnością informujemy, że 12 maja br. spółka otrzymała nagrodę – 3 miejsce w kategorii “Najlepszy Partner Handlowy 2015 Roku”, podczas Clico Partner Event 2016 w Olsztynie.


Lepsze okazały się tylko spółki: Solidex i Comp, otrzymując złoto i srebro, którym gratulujemy i jednocześnie lojalnie informujemy, że w kolejnych latach będziemy „atakować” ich pozycje.


Nagrodę z rąk Pana Grzegorza Rosponda z Clico, odebrał Zarząd Apius. Wręczający powiedział w uzasadnieniu do uczestników spotkania: “Z olbrzymią przyjemnością obserwuje rozwój firmy Apius od samego początku jej istnienia na rynku, modelowe założenia przyjęte na starcie dały firmie ponadprzeciętne wyniki. Bardzo nas cieszy, że strategia oparta na wiedzy, merytorycznej sile i nienaruszalnych standardach etycznych pozwala w tak krótkim czasie osiągnąć sukces na silnie konkurencyjnym rynku. To był dla mnie zaszczyt wręczyć nagrodę kolegom z Apius”.


Prezes Clico – Pan Tomasz Ryś powiedział z kolei: “Firma APIUS to najlepszy przykład na cenioną przeze mnie maksymę życiową, że to nie pieniądze są najważniejsze. APIUS to przykład na to, że nie - wielki kapitał, a wiedza, konsekwencja, pracowitość, wytrwałość, pasja, uczciwość i sumienność decydują o sukcesie. To nie firma kształtuje ludzi, a ludzie budują firmę - a APIUS założyli wspaniali fachowcy i przyjaciele. Z ogromną przyjemnością patrzę na APIUS, na jej dynamiczny, już pięcioletni rozwój, świeżość i ciągle fantastyczne pomysły. O sukcesie APIUS nie świadczą tylko wyniki i wskaźniki finansowe. Świadczy o tym ciągle rosnące pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy dzięki modelowej współpracy między APIUS i CLICO są po części także naszymi klientami. Życząc dalszych spektakularnych sukcesów z ogromną przyjemnością witamy APIUS w pierwszej trójce naszych najlepszych partnerów handlowych" – dodał Tomasz Ryś.


"W ciągu 5 intensywnych lat dynamicznie pokonaliśmy drogę od małej firmy, do jednego z kluczowych graczy na polskim rynku integracji IT. Trzecie miejsce w ranking Clico to bardzo cenne i miłe wyróżnienie" – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu spółki." To także dowód na to, że ciężka praca, uczciwość biznesowa i zaangażowanie pozwalają realizować marzenia i budować nową jakość na rynku. To sukces całego naszego zespołu" – dodaje.