apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius Technologies zmienia siedzibę
Zmiana siedziby firmy na ul. Moniuszki 50 w Krakowie.
01.
Apius Technologies zmienia siedzibę

Miło nam jest poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem działalności od dnia 6.06.2013 siedziba Spółki zmieniła adres i mieści się w biurowcu przy ul. Moniuszki 50 w Krakowie.

"Dotychczasowa lokalizacja, okazała się niewystarczająca w stosunku do potrzeb spółki" – mówi Łukasz Kułacz, Dyrektor Zarządzających APIUS TECHNOLOGIES Sp. z o.o. "Nowa lokalizacja pozwoli nam na zatrudnienie kolejnej grupy specjalistów, szczególnie do Działu Badawczo-Rozwojowego oraz Działu Usług Profesjonalnych, na których mamy coraz to większe zapotrzebowanie, a jakość świadczonych przez nas usług będzie stała na jeszcze wyższym poziomie. Jednocześnie cały czas rozwijamy Dział Handlowy, dzięki któremu budujemy długotrwałe relacje biznesowe z naszymi Klientami oraz ściśle współpracujemy z wiodącymi producentami technologii informatycznych".

W nowej siedzibie Spółki powstało zupełnie nowe laboratorium informatyczne, które zostało wyposażone w specjalistyczny sprzęt komputerowy oraz została zbudowana nowa większa serwerownia mogąca zapewnić odpowiednią przestrzeń dla posiadanych przez nas systemów produkcyjnych jak i środowisk testowych.

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej siedziby.

Nowy pełny adres firmy to:
APIUS TECHNOLOGIES SP. Z O.O
UL. MONIUSZKI 50
31-523 KRAKÓW
Numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian.
Przypominam również numery telefonu, faksu oraz adres email:
Tel: 12 357 60 40
Faks: 12 378 39 30
E-mail: biuro@apius.pl

Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres siedziby Spółki.