apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius partnerem Balabit It Security
Miło nam jest poinformować, że Apius Technologies dołączył do grona Certyfikowanych Partnerów firmy Balabit IT Security.
01.
Apius partnerem Balabit It Security

Miło nam jest poinformować, że Apius Technologies dołączył do grona Certyfikowanych Partnerów firmy Balabit IT Security. Apius spełnił wszystkie wymagania umożliwiające prowadzenie wdrożeń oraz późniejszego suportu oraz wsparcia produktów Balabit na polskim rynku. Tym samym firma Apius Technologies jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała taki status.

Balabit IT Security to firma zajmująca się bezpieczeństwem informacji. Jest ona światowym liderem w rozwiązaniach z obszaru monitorowania aktywności uprzywilejowanej. Dzięki rozwiązaniu firmy Balabit IT Seciurity klient zyskuje pewność, że użytkownicy posiadający konta uprzywilejowane nie wykorzystają posiadanych uprawnień w celach niedozwolonych. Stosując rozwiązania Balabit IT Security instytucje podlegające wymogom rekomendacji D w szczególności banki oraz instytucje finansowe mają możliwość realizacji wybranych zagadnień i wymogów. Balabit IT Security może z powodzeniem służyć również do kontroli wszelkich outsourcerów lub firm zewnętrznych mających uprzywilejowany dostęp do systemów klienta.