apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Top 200 = Top Apius
01.
Wysoka pozycja Apius w Top200 potwierdzona

Czerwiec jak zwykle przyniósł sporo informacji na temat kondycji polskiego rynku IT, opublikowany został bowiem raport Top 200 2022 tygodnika Computerworld.

W kategorii Najwięksi dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa Apius Technologies zajął doskonałą 9 pozycję. Jest to świetny wynik, biorąc pod uwagę, że wyższe pozycje w zestawieniu zajmują przede wszystkim producenci i dystrybutorzy. Pośród integratorów działających na polskim rynku IT, plasujemy się na 4 miejscu!

W rankingu Najwięksi dostawcy rozwiązań sieciowych zachowaliśmy status quo pozostając na 14 miejscu.

20% wzrost r/r zanotowaliśmy w rankingu: Najwięksi dostawcy usług doradczych w 2021 roku (18 miejsce).

Wzrost o jedną pozycję (17 miejsce) przypadł nam w zestawieniu: Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług dla sektora bankowego.

Również skok na 19- stkę widać w Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora energetycznego w 2021 roku. W każdym przypadku nas to bardzo cieszy.

"- Top 200 traktujemy jako ciekawy punkt odniesienia efektywności działania Spółki w stosunku po polskiego rynku IT. Ale dla nas najważniejsze jest, że konsekwentnie realizujemy nasze cele strategiczne – czyli umocnienie się na pozycji lidera polskiego rynku CyberSecurity oraz coraz śmielsze kroki na rynkach zagranicznych” – mówi Ł. Kułacz, CEO Apius Technologies SA.