apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius partnerem czołowej drużyny w Europie
01.
Apius głównym sponsorem polskiej drużyny Futnet

Tytuł głównego partnera reprezentacji Polski kobiet w Futnet zatrzymujemy na 2022 rok. Apius podpisał z Futnet umowę przedłużającą współpracę obu organizacji.

- Futnet (siatkonoga) w Polsce  jest nadal bardzo niszowym sportem a szkoda bo mamy w nim naprawdę czym się pochwalić. Imponuje Nam zapał, osiągnięcia teamu, który tak szybko pnie się w górę w europejskim rankingu” - mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu Apius Technologies SA.

Przypomnijmy, że zawodniczki zostały rewelacją ubiegłorocznych mistrzostw świata w Hiszpanii. A już wkrótce czeka je kolejne wspólne międzynarodowe wyzwanie - prestiżowy turniej Esterel Futnet Cup na Lazurowym Wybrzeżu, we francuskim mieście Saint-Raphael.

 

„- Występując w barwach reprezentacji Polski, z dumą reprezentuję nasz kraj, jak również wszystkich naszych partnerów, bez których nie miałybyśmy możliwości tak profesjonalnych przygotowań oraz regularnych startów w rozgrywkach międzynarodowych” - mówi Diana Maciaszczyk, jedna z liderek reprezentacji Polski. „- Jesteśmy bardzo wdzięczne naszemu głównemu partnerowi firmie Apius oraz pozostałym naszym partnerom, za wsparcie i umożliwienie nam rywalizacji na najwyższym poziomie” – dodaje D. Maciaszczyk.