apius-logo
upper-burgerbottom-burger
4 gwiazdki czyli Checkpoint Certified Security Master dla Apiusa
Już 5 lutego nasi eksperci spotkają się z uczestnikami Konferencji InfarSEC Forum w Hotelu Airport Okęcie.
01.
4 GWIAZDKI CZYLI CHECKPOINT CERTIFIED SECURITY MASTER DLA APIUSA

Znaleźliśmy się w elitarnym gronie zaledwie 6 partnerów w Polsce zyskując najwyższy status 4 gwiazdkowego Partnera firmy Check Point. Apius Technologies od początku swojej działalności jest ściśle związany z rozwiązaniami tego producenta, dostarczając oraz świadcząc zaawansowane usługi w oparciu o platformy oraz aplikacje Check Point.

„- Po raz kolejny Apius udowadnia, że jest partnerem o najwyższych kompetencjach uzyskując taki status. Certyfikat ten gwarantuje naszym klientom, że wdrożenia oraz wsparcie będzie świadczone w najwyższym możliwym poziomie” - mówi z dumą Wiceprezes Apius Technologies – Jacek Urban.

Na dzień dzisiejszy spółka dysponuje zespołem 7 inżynierów Check Point, w tym 3 inżynierów o najwyższym poziomie certyfikacji Checkpoint Certified Security Master.

„- Apius, który bezpieczeństwo ma w swoim DNA, posiada jedne z najwyższych kompetencji technicznych i sprzedażowych rozwiązań firmy Check Point w Polsce. Status 4 Stars Partner i status partnera serwisowego Check Point Certified Service Provider, podkreśla rolę firmy Apius Technologies S.A. jako eksperta ds. bezpieczeństwa sieciowego i strategicznego partnera naszej firmy na polskim rynku" – informuje Marcin Dziedzic, Channel Manager Check Point Software Technologies.