apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Zespół
Apius
Nasz zespół to eksperci i zaangażowani pracownicy. Zrealizowaliśmy w sumie kilkaset projektów dla odbiorców z sektora telekomunikacyjnym, przemysłowego, finansowego, energetycznego, usług internetowych czy publicznego.
01.
Zarząd
Łukasz Kułacz
Prezes zarządu
/in/lukaszkulacz

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Apius Technologies SA. Jest absolwentem Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Karierę zawodową zaczynał w COMARCH SA. Następnie współtworzył pierwsze polskie internetowe centrum przetwarzania danych – eCenter SA. W latach 2004-2011 pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju w Qumak SA. Posiada 21-letnie doświadczenie na rynku technologii informatycznych, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa systemów IT.

Wielbiciel twórczości The Beatles, praktykujący fan piłki nożnej oraz miłośnik podróży w ciepłe rejony Ziemi.

Grzegorz Flak
Wiceprezes Zarządu
/in/grzegorzflak

Absolwent Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Od 18 lat zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sieciach komputerowych. Posiada certyfikaty CISSP i CISA. Jest współzałożycielem spółki Apius Technologies, w której współtworzył strategię firmy w zakresie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa informacji.
Specjalizuje się w audytach i testach bezpieczeństwa systemów informacyjnych klientów, szczególnie w bankowości elektronicznej. Prelegent na konferencjach z obszaru bezpieczeństwa IT.
Pasjonują go socjotechniczne i techniczne metody pozyskiwania wartościowych danych. Jego domeną jest ochrona poufności i integralności informacji w przedsiębiorstwach.

Jacek Urban
Wiceprezes Zarządu

Absolwent informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Karierę zawodową zaczynał w ZSK Sp. z o.o. W latach 2004-2011 brał udział w projektach informatycznych w Pliva SA, Comarch SA oraz w Qumak SA (dawniej Qumak-Sekom SA). Jest współzałożycielem Apius Technologies SA. Posiada ponad 19 letnie doświadczenie w rynkach technologii informatycznych. Od 2010 roku posiada certyfikat CISSP (Certified Information Systems Security Professional).

02.
Nasz zespół

APIUS TECHNOLOGIES S.A. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą operującą na międzynarodowym rynku teleinformatycznym. Spółka powstała w 2011 roku i bardzo szybko zdobyła mocną pozycje w Polsce, szczególnie w obszarze nowoczesnych rozwiązań komunikacji IP oraz systemów bezpieczeństwa IT. Firma jest dzisiaj obecna na 14 zagranicznych rynkach usług informatycznych m.in. w Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Węgrzech i Słowacji.

pierwsze tysiąclecie Apiusa za nami :) W SUMIE MAMY 1638 LAT
kobiety stanowią 17% CZĘŚCI ZESPOŁU
średnia wieku w naszej firmie WYNOSI 35 LAT
można sprawdzić ŻE MÓWIMY W 7 JĘZYKACH