EN

Kariera

w Apius

Jesteś osobą energiczną, lubiącą nowe wyzwania, samodzielną w działaniu? Dołącz do Nas!

KARIERA

Nasza wspólna historia zaczęła się 9 lata temu. Mieliśmy doświadczenie wiedzę i odwagę by zacząć budować własną markę. Początki były skromne a dzisiaj mamy już ponad 50 pracowników, sprawdzonych podwykonawców, ponad 550 Klientów a za partnerów światowych vendorów.

Jesteśmy zespołem. Dbamy o wzajemne relacje. Tworzymy pozytywną atmosferę. Przywiązujemy wagę do rozwoju pracowników, dlatego walczymy o prestiżowe, ciekawe projekty by współtworzyć innowacyjne rozwiązania.

Zaczynasz swoją karierę ? Chcesz być częścią naszego zespołu? Czujesz, że Apius może być twoim miejscem, wyślij nam swoje CV i krótką autorską prezentację kim jesteś i dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć do zespołu.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Myślimy o przyszłości. Wiedza Nas inspiruje, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do rozwoju naszego zespołu. Szkolimy się zarówno w technologiach, zdobywając unikalne w kraju certyfikaty jak i zdobywamy miękkie umiejętności. Dofinansowujemy naukę języków. Zdobytą wiedzę przekuwamy w sukces realizując ambitne projekty i tworzymy organizację w której po prostu dobrze się pracuje.

BENEFITY

ROZWÓJ ZAWODOWY

TROSKA

MŁODY I ENERGICZNY ZESPÓŁ

RÓŻNORODNE PROJEKTY

DOBRA ATMOSFERA

DOFINANSOWANIA DO NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH

KARTA MULTISPORT BENEFIT

OPIEKA MEDYCZNA DLA PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN

REKRUTACJA

Jeśli szukasz realnych wyzwań i możesz zacząć od stażu? Jesteś zaangażowany i chętny do nauki i masz pozytywną energię - wyślij nam swoje CV na adres: kariera@apius.pl. Oferujemy praktyczne zadania i realną możliwość nabycia konkretnych umiejętności.

Jesteś już ekspertem a szukasz wyzwań? Masz wiedzę i doświadczenie ale szukasz miejsca gdzie liczą się ludzie - to dołącz do Nas!

Młodszy Inżynier 

ds. bezpieczeństwa IT

poszukujemy do pracy w Warszawie

Programista Python 

ds. integracji systemów IT

poszukujemy do pracy w Warszawie

Inżynier

Wsparcia 

Technicznego

poszukujemy do pracy w Krakowie

Inżynier
Linux

prowadzimy rekrutację

PROGRAM STAŻOWY

Chętnie przyjmujemy nowe talenty, aby je rozwinąć i zatrzymać. Czekamy na studentów 3, 4 i 5 roku kierunków: Informatyka, Telekomunikacja.

Zapewniamy:

  • płatny staż,
  • opiekuna przez cały czas współpracy,
  • referencje.

Dla najlepszych szansa na kontynuowanie współpracy.

Współpracujemy z biurem karier wyższych uczelni, dzięki czemu przyjmujemy studentów z całego świata. Daje nam to szansę na wymianę doświadczeń zawodowych jak i kulturalnych, przy okazji trenujemy języki obce, zawieramy przyjaźnie.

Dowiedz się więcej

o pracy u Nas!

kontakt

Zobacz także

Close
Search

Wyszukaj hasło