Zadaj pytanie

Odpowiemy na Twoje pytanie z największą przyjemnością!
Wiemy wszystko o bezpieczeństwie informacji i komunikacji IP więc możesz śmiało pisać. Zapraszamy!

Twoje dane

Interesują mnie usługi z zakresu*

Twoja wiadomość*

Informacje Ogólne

Jako ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i komunikacji IT w aktywny sposób włączyliśmy się w proces informatyzacji sektora energetyczno – przemysłowego dostarczając oraz wdrażając rozwiązania z zakresu ochrony www, styku z internetem czy sieci wewnętrznych. 

Dynamiczne zmiany w sektorze energetycznym spowodowały, że firmy działające w tym obszarze zostały wystawione na różnorakie rodzaje zagrożeń płynących z sieci stając się jednym z celów dla cyberprzestępczości w postaci prób kompromitacji sieci SCADA czy ataków spersonalizowanych.

Rozwiązania

Sprawdź rozwiązania oferowane przez APIUS i rozpocznij z nami technologiczną rewolucję w energetyce i przemyśle:

W ostatnich latach zauważalnie zwiększyła się liczba inwestycji w obszarze Energo&Utilities. Rozszerzając kanały komunikacyjne z klientami firmy z tej branży rozpoczęły budowę portali „elektronicznej obsługi klienta”, rozbudowanych call center, czy też na potrzeby wewnętrzne - rozwiązań do pracy zbiorowej. Przy realizacji wszystkich tych inwestycji konieczne stało się stworzenie niezbędnej bezpiecznej infrastruktury, która zapewni ciągłość usług biznesowych oraz ich wydajność na odpowiednim poziomie. 

Realizacje dla energetyki i przemysłu

Współpracujemy z największymi operatorami z branży energetycznej takimi jak PGE, TAURON, ENERGA. Projektowaliśmy infrastrukturę bezpieczeństwa dla grupy Krakowskiego EDF. Jako firma która posiada w swoim portfolio rozwiązania różnych producentów możemy stworzyć unikatowe rozwiązanie na bazie różnych technologii, aby w maksymalny możliwy sposób zwiększyć efektywność projektowanego rozwiązania zwiększając poziom wydajności oraz niezawodności systemów. 

W sektorze przemysłowo-energetycznym mamy na swoim koncie realizacje oparte o takich producentów jak F5 Networks, Checkpoint, Palo Alto czy Imperva.

KORZYŚCI

WIEDZA 
EKSPERCKA

WIEDZA EKSPERCKA

  • znajomość sieci SCADA
  • szerokie spojrzenie na rynek IT w obszarze security
  • rozwiązania z każdego obszaru IT (od styku do końcówki)
  • specjaliści o najwyższym stopniu certyfikacji
PARTNER GODNY ZAUFANIA

PARTNER GODNY ZAUFANIA

  • wiele wdrożeń u największych klientów z sektora Enterprice
  • doświadczenie poparte wieloletnią praktyką
  • najwyższe statusy partnerskie
KOMPLEKSOWA 
OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

  • bezpieczeństwo styku oraz analiza ruchu
  • systemy behawioralnej ochrony
  • ochrona końcówek i urządzeń mobilnych
  • ochrona Data Center

USŁUGI

Nasi odbiorcy cenią sobie kompleksowość naszej oferty- począwszy od wstępnych założeń, po realizację i końcowe wyniki. Dzięki temu optymalizujemy koszty projektów. Płynnie reagujemy na potrzeby klientów, dlatego w naszym pakiecie są również usługi outsourcingu.

Zobacz także

Close
Search

Wyszukaj hasło