EN

Energetyka i Przemysł

Branża Energetyczna jak żadna inna w ostatnich latach zaczęła podlegać dynamicznej informatyzacji. Konsolidacje pomiędzy poszczególnymi wytwórcami energii oraz operatorami spowodowały potrzebę pracy grupowej, wymiany informacji czy połączenia centrów kompetencyjnych w jedną całość.

Informacje Ogólne

Jako ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i komunikacji IT w aktywny sposób włączyliśmy się w proces informatyzacji sektora energetyczno – przemysłowego dostarczając oraz wdrażając rozwiązania z zakresu ochrony www, styku z internetem czy sieci wewnętrznych.

Dynamiczne zmiany w sektorze energetycznym spowodowały, że firmy działające w tym obszarze zostały wystawione na różnorakie rodzaje zagrożeń płynących z sieci stając się jednym z celów dla cyberprzestępczości w postaci prób kompromitacji sieci SCADA czy ataków spersonalizowanych.

Rozwiązania

Sprawdź rozwiązania oferowane przez APIUS i rozpocznij z nami technologiczną rewolucję w energetyce i przemyśle:

W ostatnich latach zauważalnie zwiększyła się liczba inwestycji w obszarze Energo&Utilities. Rozszerzając kanały komunikacyjne z klientami firmy z tej branży rozpoczęły budowę portali „elektronicznej obsługi klienta”, rozbudowanych call center, czy też na potrzeby wewnętrzne - rozwiązań do pracy zbiorowej. Przy realizacji wszystkich tych inwestycji konieczne stało się stworzenie niezbędnej bezpiecznej infrastruktury, która zapewni ciągłość usług biznesowych oraz ich wydajność na odpowiednim poziomie.

Realizacje dla energetyki i przemysłu

Współpracujemy z największymi operatorami z branży energetycznej takimi jak PGE, TAURON, ENERGA. Projektowaliśmy infrastrukturę bezpieczeństwa dla grupy Krakowskiego EDF. Jako firma która posiada w swoim portfolio rozwiązania różnych producentów możemy stworzyć unikatowe rozwiązanie na bazie różnych technologii, aby w maksymalny możliwy sposób zwiększyć efektywność projektowanego rozwiązania zwiększając poziom wydajności oraz niezawodności systemów.

W sektorze przemysłowo-energetycznym mamy na swoim koncie realizacje oparte o takich producentów jak F5 Networks, Checkpoint, Palo Alto czy Imperva.

KORZYŚCI

WIEDZA 
EKSPERCKA

WIEDZA EKSPERCKA

 • znajomość sieci SCADA
 • szerokie spojrzenie na rynek IT w obszarze security
 • rozwiązania z każdego obszaru IT (od styku do końcówki)
 • specjaliści o najwyższym stopniu certyfikacji
PARTNER GODNY ZAUFANIA

PARTNER GODNY ZAUFANIA

 • wiele wdrożeń u największych klientów z sektora Enterprice
 • doświadczenie poparte wieloletnią praktyką
 • najwyższe statusy partnerskie
KOMPLEKSOWA 
OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

 • bezpieczeństwo styku oraz analiza ruchu
 • systemy behawioralnej ochrony
 • ochrona końcówek i urządzeń mobilnych
 • ochrona Data Center

USŁUGI

Nasi odbiorcy cenią sobie kompleksowość naszej oferty- począwszy od wstępnych założeń, po realizację i końcowe wyniki. Dzięki temu optymalizujemy koszty projektów. Płynnie reagujemy na potrzeby klientów, dlatego w naszym pakiecie są również usługi outsourcingu.

Zobacz także

Close
Search

Wyszukaj hasło