apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Wyjątkowe Apius Forum
21-22 kwietnia zgromadziły po raz kolejny w pięknym otoczeniu Hotelu Warszawianka w Serocku uczestników V Apius Forum.
01.
Wyjątkowe Apius Forum

21-22 kwietnia zgromadziły po raz kolejny w pięknym otoczeniu Hotelu Warszawianka w Serocku uczestników V Apius Forum. Zaproszeni goście podczas 2 dni poznawali najnowsze technologie i trendy w obszarze bezpieczeństwa, Organizatorzy zadbali by sesje Forum pozwalały nie tylko na obejrzenie i posłuchanie prezentowanych rozwiązań ale również na ich praktyczne przetestowanie w trakcie live demo.

Partnerami merytorycznymi spotkania byli: Balabit, Cisco, Checpoint, F5, Imperva, Microsens Palo Alto Networks, Splunk, Trendmicro.

Tegoroczne spotkanie z racji jubileuszu 5 lecia działalności firmy obfitowało w niespodzianki. Podczas wieczornej gali partnerom i szczególnym osobom, które wpłynęły na rozwój spółki wręczono pamiątkowe statuetki i wyróżnienia. Część oficjalną gali prowadziła p. Agnieszka Cegielska, a muzyczną gwiazdą wieczoru był Mateusz Ziółko, gości zachwyciły również pokazy laserowe.

„Tegoroczne Apius Forum wszyscy będziemy długo pamiętać. Ogromnie cieszy Nas, że tak dużo naszych klientów i partnerów zdecydowało się z nami obchodzić nasze 5-lecie" – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu Spółki. "Bilans dotychczasowych działań wyszedł bardzo pozytywnie. Naszym atutem jest nie tylko wiedza jaką się dzielimy ale przede wszystkim możliwość praktycznej wymiany doświadczeń, z najlepszymi ekspertami w kraju, jakimi są nasi inżynierowie" – dodaje Łukasz Kułacz.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom za udział w Apius Forum i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.