apius-logo
upper-burgerbottom-burger
W elitarnym gronie
W bieżącym roku fiskalnym, krakowska spółka jest najdynamiczniej rozwijającym się partnerem tego producenta, a także liderem sprzedaży.
01.
W elitarnym gronie

W bieżącym roku fiskalnym, krakowska spółka jest najdynamiczniej rozwijającym się partnerem tego producenta, a także liderem sprzedaży. Ponadto, Apius może się pochwalić pierwszą w Polsce sprzedażą i implementacją nowoczesnego systemu ochrony przed atakami targetowanymi (APT)- TRAPS, autorstwa PaloAlto.

"Cieszymy się, że osiągnęliśmy złoty status w programie partnerskim Palo Alto Networks NextWave oraz tak doskonałe wyniki sprzedażowe" - mówi Jacek Urban, Członek Zarządu Apius. „Jest to dowód na to, że nasza strategia, zakładająca pracę z topowymi producentami oraz wysoką specjalizację kadr inżynierskich, sprawdza się doskonale. Będziemy dalej podążać tą drogą, bo przynosi ona zarówno naszym Klientom, jak i Spółce bardzo dobre rezultaty".

Mike Herman, wiceprezes kanałów EMEA Palo Alto Networks, dodaje: "Osiągnięcie złotego statusu partnerskiego w naszym Programie Partnerskim NextWave, jest najlepszym dowodem na zaangażowanie Apius Technologies w dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa oraz wysoce skutecznej ochrony nowej generacji“.