apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Przepis na sukces
– Apius triumfuje!
Wyniki Rankingu Computerworld Top200 edycja 2020 przyniosły Apius Technologies znakomite wieści!
01.
Przepis na sukces – Apius triumfuje!

Mamy powody do radości i dumy, bowiem w zestawieniu „Najwięksi dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa” awansowaliśmy na 8 miejsce, notując 9% dynamikę wzrostu r/r, będącym jednocześnie nr 3 w Polsce pośród firm integratorskich działających w tym obszarze!

Wzrost o 3 oczka zanotowaliśmy w rankingu „Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług do sektora bankowego”- zajmując 18 miejsce.

Bardzo wysokie pozycje uzyskaliśmy także w zestawieniu „Najwięksi dostawcy usług integracyjnych” – plasując się na miejscu 11 i „Najwięksi dostawcy usług doradczych” – będąc na 21 pozycji w Polsce.

„ – Każdego roku czekamy na wyniki CL Top 200, bowiem dają nam one możliwość weryfikacji naszej strategii rozwoju i osiągniętych wyników na tle polskiego rynku. Cieszymy się z doskonałych wyników Spółki oraz nieustannego wzrostu od początku jej istnienia. Mimo niekorzystnych wydarzeń związanych ze globalną pandemią, rok 2020 jest dla Apius bardzo pozytywny i zanosi się na pobicie kolejnych naszych rekordów" – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu Apius Technologies SA.