apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Mamy to
Właśnie wystartowała strona naszej autorskiej usługi Smart Security.
01.
Mamy to

Właśnie wystartowała strona naszej autorskiej usługi Smart Security. Buduje ją zespół ekspertów, inżynierów o szerokich i często wyjątkowych kompetencjach znajdujący się w strukturach Apius.

Nowa strona stanowi bazę wiedzy dotyczącej rozwiązania Smart Security – zarządzenia bezpieczeństwem Twojej organizacji. Dowiecie się m.in.: jakie korzyści można uzyskać z wdrożenia usługi, jakie technologie obsługujemy i jak wygląda proces realizacji.

„- Smart Security idealnie wpisuje się w rzeczywistość pandemiczną. Zanotowaliśmy gwałtowny wzrost zainteresowań naszą propozycją, która odpowiada na bieżące wyzwania z jakim mierzą się organizacje w obecnych warunkach pracy" – mówi Michał Sieński, kierownik zespołu SmartSec."- Duże zainteresowanie i pozytywne opinie użytkowników przyspieszyły Nasz rozwój, a efekty naszych działań można już oglądać na naszej stronie www” – dodaje M. Sieński.

W projektowaniu strony postawiono na nowoczesny design, minimalizm i przejrzystość. Kolory nawiązują do logotypu i kolorystyki marki. Zapraszamy do poznania Smart Security!

https://getsmartsec.com