apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Mamy 5 gwiazdek
01.
Mamy 5 gwiazdek

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy najwyższy status partnerski od firmy Check Point: 5 Stars Partner Check Point. Tym samym znaleźliśmy się w gronie zaledwie 5 takich firm w Polsce. 

„- Dla naszych klientów oznacza to, że dostarczane usługi ich jakość, jak i wiedza inżynierów będzie na najwyższym poziomie a dzięki temu realizacja projektów odbędzie się bezproblemowo. – mówi Jacek Puchacz, Dyrektor Handlowy w Apius Technologies.

Zdobyty tytuł to efekt pracy, doświadczenia zespołu inżynierskiego oraz handlowego. Spółka dysponuje zespołem 7 inżynierów Check Point, w tym 3 inżynierów o najwyższym poziomie certyfikacji Check Point Certified Security Master.

„- Gratuluję całemu zespołowi Apiusa uzyskania najwyższego statusu w programie partnerskim Check Point. Było to możliwe dzięki stale rosnącym obrotom przez ostatnie lata oraz przez zwiększanie udziału nowych technologii w sprzedaży naszych rozwiązań. Nie zwalniamy tempa współpracy, co mam nadzieję przełoży się na kolejny rok rekordowych wspólnych wyników. – ocenia Marcin Dziedzic, Channel Manager Poland, Check Point Software.