apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Gramy fair play
01.
Gramy fair play

Lubimy rywalizację i grę zespołową, więc w naturalny sposób sport jest nam bliski. Tytuł głównego partnera reprezentacji Polski kobiet w Futnet jest naszą pierwszą aktywnością w obszarze sponsoringu sportowego.

Futnet (siatkonoga) w Polsce w wydaniu kobiecym, w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Jednak dalsze postępy sportowe nie byłyby możliwe, bez wsparcia partnerów gwarantujących bezpieczeństwo organizacyjne i finansowe. „- Dziś z dumą możemy ogłosić, że firma Apius Technologies została głównym partnerem reprezentacji Polski kobiet i będzie wspierać biało-czerwone podczas Mistrzostw Świata w Futnet - Burriana 2021.Dzięki temu, teraz już w pełni możemy skoncentrować się na zbliżających się mistrzostwach i naszym celu, jakim jest wejście do czołówki światowego futnetu – komentuje Michał Kłosiński, Trener Reprezentacji Polski Kobiet w Futnet.

Mistrzostwa już 8-10 października w Hiszpani, a Polskę reprezentować będzie 5- cio osobowa drużyna, prowadzona przez Michała Kłosińskiego.

„- Sukces w biznesie i w sporcie ma wiele wspólnego. W obu przypadkach, osiąga się go dzięki ciężkiej pracy, systematyczności, wspólnemu wysiłkowi oraz kreatywności w działaniu, co pozwala osiągnąć zamierzony cel. Cieszymy się, że możemy wesprzeć narodowy zespół Futnet w realizacji ambitnych planów – dodaje Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu Apius Technologies SA.