apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Eksplozja
wiedzy i atrakcji
Już 8 raz goście, wykładowcy i partnerzy Apius Forum spotkali się w Hotelu Grand Tiffi w Iławie.
01.
Eksplozja wiedzy i atrakcji

Częścią konferencyjną zawładnęły najnowsze zdobycze technologiczne kluczowych Partnerów spółki. Wspólnie zastanawiano się nad przyszłością rozwoju systemów Cyber Defense, szczególnie nad możliwościami zastosowania w nich Artificial Intelligence (AI) i Machine Learning (ML).

Oprócz sesji i pokazów technicznych prowadzonych przez ekspertów Apius oraz partnerów, w konferencji wziął udział Gość Specjalny – Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony.

Podobnie, jak w 2018 roku o właściwą temperaturę i tempo konferencji dbał Jarosław Kuźniar, który staje się powoli medialną twarzą tego znakomitego wydarzenia.

Tradycyjnie, po intensywnej części konferencyjnej, wieczorem na Uczestników czekała Gala Partnerska z premierą nowego logotypu spółki. Wszyscy obecni partnerzy zostali wyróżnieni statuetkami za modelową współpracę, a w wszystko to w pastelowo-neonowo kolorach – tworząc iluzję nowego świata, pełnego zadziwiających elementów i zaskakujących postaci.

Partnerami Forum byli: Cisco Systems Poland, Checkpoint Software Technologies, CyberArk Software, F5 Networks, Fidelis Cybersecurity, Gemalto, Imperva, Palo Alto Networks, Splunk, Trend Micro i Tufin.