EN

Aktualności

wszystkie

Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach zewnętrznych zarówno branżowych jak i społecznych. Z przyjemnością organizujemy własne warsztaty, seminaria, konferencje czy specjalne eventy.

Eksplozja wiedzy i atrakcji

19.04.2019

Częścią konferencyjną zawładnęły najnowsze zdobycze technologiczne kluczowych Partnerów spółki. Wspólnie zastanawiano się nad przyszłością rozwoju systemów Cyber Defense, szczególnie nad możliwościami zastosowania w nich Artificial Intelligence (AI) i Machine Learning (ML).

Oprócz sesji i pokazów technicznych prowadzonych przez ekspertów Apius oraz partnerów, w konferencji wziął udział Gość Specjalny – Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony.

Podobnie, jak w 2018 roku o właściwą temperaturę i tempo konferencji dbał Jarosław Kuźniar, który staje się powoli medialną twarzą tego znakomitego wydarzenia.

Tradycyjnie, po intensywnej części konferencyjnej, wieczorem na Uczestników czekała Gala Partnerska z premierą nowego logotypu spółki. Wszyscy obecni partnerzy zostali wyróżnieni statuetkami za modelową współpracę, a w wszystko to w pastelowo-neonowo kolorach – tworząc iluzję nowego świata, pełnego zadziwiających elementów i zaskakujących postaci.

Partnerami Forum byli: Cisco Systems Poland, Checkpoint Software Technologies, CyberArk Software, F5 Networks, Fidelis Cybersecurity, Gemalto, Imperva, Palo Alto Networks, Splunk, Trend Micro i Tufin.

Close
Search

Wyszukaj hasło