EN

Dobro jest niewidzialne – czyli Apius dla dzieci

19.09.2017

Wszystko po to by pomóc podopiecznym fundacji, która wspiera dzieci w trudnej sytuacji życiowej, skupiając się na działaniach celowanych: korepetycjach, terapiach dzieci w traumach czy finasowaniu zajęć pozaszkolnych.

Nie zabrakło gwiazd sportu, kultury, mody, przedstawicieli biznesu Trójmiasta tj. Katarzyna Figura, Mateusz Kuśnierewicz, Sebastian Milo, Sławomir Peszko. Gospodyniami wieczoru były założycielki fundacji: Dorota Stano i Izabela Kuśnierewicz, a prowadzącym Olivier Janiak.

“Apius od początku swojej działalności, mocno angażuje się działania charytatywne. Pomagamy, bo głęboko wierzymy w sens działań dopasowanych do rzeczywistych oczekiwań, potrzeb konkretnych odbiorców. Tak przecież działa nasz biznes“ – mówi Barbara Mroczka, Dyrektor ds. HR i Komunikacji, Apius. “Pankracy to przykład takiej pomocy indywidualnej uszytej dla każdego dziecka z osobna. Chcemy by pośród podopiecznych fundacji znalazły się dzieci z naszego terenu“ – dodaje B. Mroczka.

W ten wyjątkowy wieczór nie zabrakło licytacji, którą poprowadził Juliusz Windorbski, Prezes Domu Aukcyjnego Desa Unicum. Dzięki hojności gości udało się zebrać 75 tys. złotych.


Zdjęcia w galerii: Lucyna Soldenhoff

Close
Search

Wyszukaj hasło