apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Ciemna strona mocy – DarkNet
01.
Ciemna strona mocy – DarkNet

Z przyjemnością rozwijamy naszą współpracę z firmą Recorded Future a ciemna strona mocy odsłania coraz więcej możliwości przed Nami.

Tą cenną wiedzą chcemy się z Wami podzielić, dlatego już 13 maja zapraszamy na specjalny webinar: "Cyber Threat Intelligence by Recorded Future - sprawdź co wiemy o Tobie!". Każdy z uczestników, który wypełni specjalny formularz w terminie do 10 maja, otrzyma merytoryczny, indywidulany raport – co DarkNet wie o Tobie, Twojej firmie.

Zatem, czy hasło dostępu do Twoich zasobów kosztuje 6 USD? Czy powinniśmy się bać? A może zignorować możliwość posiadania wiedzy, o tym co przeciwnik wie?

Platforma Recorded Futured, którą zaprezentujemy to narzędzie, które poszerza świadomość działów SecOps i pozwala np. na wczesne reagowanie w sytuacji cyberzagrożenia istotnych dla nas firm trzecich: partnerów, podwykonawców, dostawców itp. Z wyprzedzeniem alarmuje o zagrożeniach np.: wykrywa nadużycia domeny, podszywanie się pod organizację, kampanie phishing’owe wykorzystujące nasz wizerunek, planowane cyberataki na naszą firmę, wyciek poświadczeń pracowników i wiele innych.

- Nasz wywiad cybernetyczny to prawie milion źródeł z m.in.: Open, Deep, Dark Web - mówi Mateusz Olszewski z Recorded Future. „- To wiedza, która pozwala zachować wiarygodność, zdobyć przewagę konkurencyjną, uprzedzić atak lub zminimalizować jego skutki. Warto wiedzieć co tam jest – dodaje M. Olszewski.

Liczba miejsc ograniczona.