apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius wspiera ISSA Polska
01.
Apius wspiera ISSA Polska

kolejnym już roku Apius Technologies będzie pełnić funkcję partnera wspierającego ISSA Polska, najszybciej rozwijającego się w Europie oddziału elitarnego i ogólnoświatowego stowarzyszenia skupiającego osoby zawodowo związane z branżą bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych.

-Staramy się być zawsze tam, gdzie możemy podzielić się swoją wiedzą, wymienić doświadczeniami i poszukiwać innowacyjnych rozwiązań dla nowinek technologicznych – mówi Grzegorz Flak, Wiceprezes Zarządu Apius. „ -To dla nas prestiż i wyzwanie, które z przyjemnością kontynuujemy – dodaje G. Flak. 

Wspólną historie piszemy już od 10 lat, mogąc edukować kolejne pokolenia specjalistów, doradzając i wspierając jej członków i zawierając przyjaźnie. 

 -Apius należy do grona naszych stałych partnerów. Cieszy nas to ogromnie, bowiem posiadanie partnera o takim doświadczeniu i wiedzy praktycznej pozwala nam budować wartościowe treści, dzielić się nimi i edukować w jakości HD”- ocenia Tomasz Wodziński - Prezes ISSA Polska.