apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius w światowej piątce partnerów Tufin
APIUS został pierwszym w Europie Środkowo - Wschodniej partnerem typu Service Delivery Partner (SDP) firmy TUFIN.
01.
Apius w światowej piątce partnerów Tufin

APIUS został pierwszym w Europie Środkowo - Wschodniej partnerem typu Service Delivery Partner (SDP) firmy TUFIN.

Ta autoryzacja przynosi spółce wiele korzyści. Przede wszystkim daje możliwość realizacji projektów integracyjnych opartych na technologii firmy Tufin, w zakresie nie tylko instalacji i konfiguracji produktów, ale przede wszystkich ich oprogramowanie i integrację ze środowiskiem Klienta.

Dla ceniącego wiedzę i kompetencje teamu Apiusa dużą zaletą jest dostęp do bazy wiedzy producenta na poziomie zbliżonym do tego, jaki posiadają deweloperzy Tufin. Dodatkowo Apius ma możliwość uczestniczenia w projektach realizowanych przez Professional Services Tufin.

Wizerunkowo i marketingowo firma dołączyła do elitarnego grona kilku partnerów w Europie.

„- We współpracy z działem usług profesjonalnych Tufin, zrealizowaliśmy kilka bardzo dużych i trudnych projektów. Wiedza naszych architektów i deweloperów została doceniona przez centralę Tufina i otrzymaliśmy propozycję uzyskania unikalnego statusu Service Delivery Partner (SDP). – tłumaczy Jacek Urban, Wiceprezes Zarządu Apius Technologies SA.

„- Cieszymy się bardzo z tej akredytacji, bo jest to kolejne potwierdzenie słuszności przyjętej strategii – rozwoju firmy opartej na najlepszych ludziach i najwyższych kompetencjach" – dodaje J.Urban