apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius partnerem konferencji
Advanced Threat Summit 2015
01.
Apius partnerem konferencji Advanced Threat Summit 2015

Już po raz drugi spółka stała się Partnerem Merytorycznym konferencji z cyklu ADVANCED THREAT SUMMIT.


Spotkanie planowane w dniach 17-18 listopada, poświęcone zostanie najważniejszym i najbardziej zaawansowanym zagrożeniom w cyberprzestrzeni. W tym roku uwaga uczestników konferencji zostanie skupiona wokół dwóch tematów, których waga i znaczenie w świecie bezpieczeństwa szybko rośnie. Będą to:

  • zastosowanie BigData w security czyli duże dane w świecie bezpieczeństwa – zaawansowana analityka danych pochodzących z wielu różnych źródeł, istotnych dla bezpieczeństwa IT (od danych z plików systemowych i rejestrów zdarzeń, poprzez korelację informacji o różnych incydentach, aż do przetwarzania danych z sieci społecznościowych).
  • bezpieczeństwo sieci przemysłowych (SCADA) i bezpieczeństwo najbliższego nam świata urządzeń M2M/IOT.


Ze strony Apiusa wykład “BigData i machine learnig w świecie security” poprowadzi Grzegorz Flak, Członek Zarządu Apius Technologies SA.


W gronie gości specjalnych konferencji wystąpią: Fredrik Hult, Cyber Resilience Advisor, z tematem „Koordynacja działań w obszarze cyberbezpieczeństwa” oraz Ray Irving z Financial Services Information Sharing and Analysis Center (FS-ISAC), który opowie o światowej społeczności Threat Intelligence.


Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.atsummit.pl