EN

Usługi zaawansowanej opieki

i administracji

W ofercie Apius Technologies znajdą się usługi związane z on-sitową administracją całego IT lub też jego wybranych obszarów.

Informacje Ogólne

W dobie galopującej tendencji do ograniczania kosztów w celu zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku niektórzy klienci decydują się na ograniczenie zasobów IT w obszarach, które ich zdaniem nie wymagają ciągłej kontroli lub też mogą być zarządzane w sposób incydentalny przez dochodzące służby IT.

Niestety takie podejście bardzo często skutkuje zaniedbaniami prowadzącymi do awarii poszczególnych systemów lub w skrajnych sytuacjach do unieruchomienia całego przedsiębiorstwa.


Nasi klienci w ofercie Apius Technologies znajdą usługi związane z on-sitową administracją całego IT lub też jego wybranych obszarów. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient oszczędza koszty i nie musi się martwić o to czy jego infrastruktura czy systemy są sprawne i prawidłowo zarządzane. Usługi świadczone są na miejscu u klienta. Mogą mieć formę rozbudowanej opieki świadczonej przez pracowników Apius 24x7 lub też w godzinach pracy przedsiębiorstwa. Model zakłada również administrację systemami w sposób dochodzący polegający na zdalnej opiece 24x7 lub 8x5. Wizyty inżyniera mają charakter stały ale nie ma konieczności, aby przebywał on w biurze klienta cały czas.

Takie podejście do administracji systemami możliwe jest dzięki rozbudowanej infrastrukturze monitorującej, która znajduje się w Apius Technologies. Zasoby klienta w ramach usługi zostają objęte monitoringiem zbudowanym w oparciu o systemy SPLUNK, NAGIOS.


Poza stałą opieką z gwarantowanym czasem usunięcia usterki klient otrzymuje raporty zawierające dane na temat utylizacji systemów, ich kondycji oraz wydajności jak i liczby awarii, ich rodzaju oraz czasu ich usunięcia.

Klient nie ma potrzeby wybierać pomiędzy bezpieczeństwem biznesu, a ograniczaniem kosztów. Usługa może być czasowo zawieszona i wznowiona kiedy przyjdzie taka potrzeba np. w momencie kampanii marketingowych czy innych bardziej nasilonych okresów. Dodatkowo istnieje możliwość dostawy niezbędnych systemów niejako w chmurze, gdzie klient nabywa nie tylko know-how inżynierskie ale i niezbędne do działania systemy w postaci subskrypcji.


Dzięki temu nie ma potrzeby rezerwowania budżetów na kosztowne inwestycje ponieważ całość niezbędnego zaplecza sprzętowo-softwarowego wraz z wiedzą dostarcza Apius Technologies.

 

 

Obszary działania

Bezpieczeństwo
Informacji
Efektywne funkcjonowanie firmy wymaga sprawnego i bezpiecznego systemu informatycznego.
zabezpiecz swoją firmę
Apius Technologies
Komunikacja
IP
Bezpieczna i łatwa w obsłudze komunikacja IP to efektywne i mądre zarządzanie.
usprawnij komunikacje w swojej firmie

Zobacz także

Close
Search

Wyszukaj hasło