EN

Sektor

Publiczny

e-Administracja to jedno z wielu wyzwań, jakie stoją przed sektorem publicznym. Użytkownicy oczekują podobnych usprawnień, łatwości w dostępie, bezpieczeństwa informacji jak w pozostałych sektorach gospodarki.

Informacje Ogólne

Oferta dla sektora publicznego obejmuje wszystkie nasze obszary działania. 20 lat doświadczeń zebranych przez nasz Zespół stawia nas jako jednego z najbardziej cenionych i wiarygodnych dostawców rozwiązań „szytych” na miarę dla administracji publicznej, zarówno na szczeblu centralnym, jak i samorządowym.

Pełna gama usług profesjonalnych, pozwala na uzyskanie realnych korzyści biznesowych u naszych odbiorów poprzez poprawę szybkości i jakości obsługi swoich Klientów, a także zwiększenie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych zarówno po stronie użytkownika obsługującego systemy IT jak i odbiorców zewnętrznych. Analizujemy potrzeb organizacji. Pomagamy właściwie zaplanować budżet mając na uwadze racjonalne wydatkowanie kosztów, aby struktura i rozwiązanie było skalowalne.

Potrzeby rodzą się zarówno w urzędach jak i instytucjach. Polacy chcą mieć elektroniczny dostęp do placówek, móc sprawnie i szybko załatwiać formalności związane z prowadzoną działalnością, rozliczeniami podatkowymi czy sprawdzeniem wyników rekrutacji do przedszkola, szkoły czy uczelni. Przekładają poziom obsługi z jakim mają do czynienia w bankach, prywatnych ubezpieczalniach czy jednostkach zdrowia na sektor publiczny.

Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom elastycznie tworzymy projekty uwzględniając specyficzne wymogi każdego z odbiorców.

Rozwiązania

Sprawdź rozwiązania oferowane przez APIUS i rozpocznij z nami technologiczną rewolucję w sektorze publicznym:

Oferujemy zatem cały wachlarz usług obejmujących bezpieczeństwo zarówno od strony samej infrastruktury, ale i rozwiązań uwzględniających funkcjonalności czy dostosowanie do przepisów prawa. Zbliżająca się wielkimi krokami realizacja Dyrektywy UE dot. ochrony danych osobowych (GDPR) wymusza na niemalże wszystkich podmiotach mających dostęp do danych wrażliwych wiele zmian m.in.: konieczność raportowania o każdym incydencie naruszenia bezpieczeństwa.

Wdrażamy i konfigurujemy szeroko pojętą infrastrukturę (tj. serwery, systemy storage i pamięci masowej, system backup, rozwiązania do monitorowania infrastruktury i administratorów). Szerokim zainteresowaniem cieszą się produkty poprawiające i ułatwiające komunikację zarówno wewnątrz organizacji, jak i pomiędzy organizacją a partnerami, czy podmiotami zewnętrznymi. Systemy klasy Unified Communication zdobywają coraz szersze grono zwolenników i użytkowników.

Nasi klienci mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty usług serwisowych z gwarantowanym czasem reakcji i naprawy (SLA), usług utrzymaniowych oraz wsparcia technicznego i konsultacji, które gwarantują opiekę najwyższej klasy ekspertów pracujących w Apius.

Realizacje dla sektora publicznego

Naszymi klientami są urzędy centralne i lokalne, sądy, jednostki ochrony zdrowia i uczelnie wyższe.

AGH
Główny urząd miar
Główny Urząd Statystyczny
Komisja Nadzoru Finansowego
Województwo Małopolskie
Urząd Marszałkowski województwa małopolskiego
Lublin
Miasto Stołeczne Warszawa
Ministerstwo Cyfryzacji
ministerstwo infrastruktury
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
ministerstwo przedsiębiorczosci i technologii
Ministerstwo Sprawiedliwości
Narodowy Fundusz Zdrowia
olsztyn
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Uniwersytet Jagielloński
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
Uniwersytet Rolniczy
Urząd Wojewódzki Województwa Lubelskiego
zamość
ZUS
Close
Search

Wyszukaj hasło