apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Branże:
Nowe Technologie
Nowoczesne technologie coraz śmielej zmieniają oblicze biznesu. Firmy muszą sprostać wymaganiom współczesnego rynku poprzez ciągłe doskonalenie się.
01.
Informacje ogólne

Obszar nowych technologii to dynamicznie rozwijająca się strefa. Organizacje stoją przed koniecznością ciągłego usprawniania swojego funkcjonowania. Ich potrzeby rosną w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Nasze imponujące doświadczenie pozwala nam na transfer technologii IT praktycznie do każdego odbiorcy.

Rozumiemy cele jakie stawiają sobie firmy: rozszerzenie asortymentu produktów czy usług, ekspansję na nowe rynki, poprawy zdolności produkcyjnych, wypełnianie norm czy przepisów. Perspektywa osiągnięcia zysku przekłada się na nakłady w infrastrukturę, sprzęt czy specjalistyczne oprogramowanie. Codzienna praktyka pozwala nam odpowiedzialnie doradzać jak zainwestować środki własne wybierając najlepsze rozwiązania czy konkretny sprzęt. Radząc myślimy przyszłościowo, innowacyjnie i ekonomicznie.

02.
Rozwiązania

Postęp technologiczny sprawił, że komunikacja i bezpieczeństwo stały się fundamentem biznesu, który oczekuje transmisji danych w trybie 24/7 w dowolnym miejscu, bez utrudnień i bezpiecznie. Popularna staje się idea Unified Acces, w której pracownik posiada dostęp do zasobów w zunifikowany sposób, niezależnie od tego w jaki sposób łączy się do sieci korporacyjnej czy poprzez połączenie do sieci LAN, bezprzewodowo przez CSM czy zdalnie. Jednocześnie dostęp do zasobów jest dostosowany do sposobu podłączenia poprzez mechanizmy tj.: kompresja danych, Quality of Service a praca zdalna odbywa się w sposób komfortowy.

Nasze portfolio pozwala na zbudowanie zunifikowanej sieci od poziomu podłączenia użytkownika, aż po skomplikowane sieci w centrach danych. Współczesne systemy informacyjne stosowane w firmach są skomplikowane i składają się z wielu różnorodnych urządzeń i rozwiązań rozproszonych po całej infrastrukturze teleinformatycznej. Ochrona informacji w takich warunkach staje się wyzwaniem jak i niezbędnym elementem umożliwiającym działanie i zachowanie przewagi konkurencyjnej na bardzo wymagającym rynku. Wybór dostępnych narzędzi, mechanizmów jest spory. Wymaga jednak wiedzy eksperckiej, aby właściwe zabezpieczenia dostosować do rodzaju prowadzonej działalności. Mobilność zwłaszcza w branży nowych technologii, tak lubiana za swobodę dostępu rodzi nowe zagrożenia i wymaga przemyślanych zasad bezpieczeństwa użytkowników mobilnych jak i całych środowisk. Cyberataki to nie przyszłość a teraźniejszość. Zaufanie staje się walutą biznesu, a tworzy ją bezpieczeństwo transakcji, danych i komunikacji.

03.
Realizacje z obszaru nowych technologii

Wśród naszych klientów są innowacyjne firmy, stawiające na nowoczesne technologie, zainteresowane wirtualnymi środowiskami, użytkownikami mobilnymi czy e-usługami.

04.
Usługi

Tworzymy innowacyjne projekty, indywidualnie dopasowywane do oczekiwań i potrzeb klienta.

05.
Korzyści

WIEDZA EKSPERCKA

  • znajomość zagadnień komunikacji i cyberbezpieczeństwa
  • szerokie spojrzenie na rynek IT w obszarze security
  • rozwiązania z każdego obszaru IT (od styku do końcówki)
  • specjaliści o unikalnych umiejętnościach

PARTNER GODNY ZAUFANIA

  • 20 lat doświadczeń
  • stałe podnoszenie kwalifikacji – szkolenia liderskie
  • najwyższe statusy partnerskie

KOMPLEKSOWA OFERTA

  • autorskie podejście
  • uwzględnianie Total Cost of Ownership (TCO)
  • łatwość implementacji
Zainteresowany Naszymi Usługami?
06.
Zobacz także