EN

Informacje Ogólne

Obszar nowych technologii to dynamicznie rozwijająca się strefa. Organizacje stoją przed koniecznością ciągłego usprawniania swojego funkcjonowania. Ich potrzeby rosną w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Nasze imponujące doświadczenie pozwala nam na transfer technologii IT praktycznie do każdego odbiorcy.

Rozumiemy cele jakie stawiają sobie firmy: rozszerzenie asortymentu produktów czy usług, ekspansję na nowe rynki, poprawy zdolności produkcyjnych, wypełnianie norm czy przepisów. Perspektywa osiągnięcia zysku przekłada się na nakłady w infrastrukturę, sprzęt czy specjalistyczne oprogramowanie. Codzienna praktyka pozwala nam odpowiedzialnie doradzać jak zainwestować środki własne wybierając najlepsze rozwiązania czy konkretny sprzęt. Radząc myślimy przyszłościowo, innowacyjnie i ekonomicznie.

Rozwiązania

Sprawdź rozwiązania oferowane przez APIUS i rozpocznij z nami technologiczną rewolucję w nowych technologiach:

Postęp technologiczny sprawił, że komunikacja i bezpieczeństwo stały się fundamentem biznesu, który oczekuje transmisji danych w trybie 24/7 w dowolnym miejscu, bez utrudnień i bezpiecznie. Popularna staje się idea Unified Acces, w której pracownik posiada dostęp do zasobów w zunifikowany sposób, niezależnie od tego w jaki sposób łączy się do sieci korporacyjnej czy poprzez połączenie do sieci LAN, bezprzewodowo przez CSM czy zdalnie. Jednocześnie dostęp do zasobów jest dostosowany do sposobu podłączenia poprzez mechanizmy tj.: kompresja danych, Quality of Service a praca zdalna odbywa się w sposób komfortowy.

Nasze portfolio pozwala na zbudowanie zunifikowanej sieci od poziomu podłączenia użytkownika, aż po skomplikowane sieci w centrach danych.

Współczesne systemy informacyjne stosowane w firmach są skomplikowane i składają się z wielu różnorodnych urządzeń i rozwiązań rozproszonych po całej infrastrukturze teleinformatycznej. Ochrona informacji w takich warunkach staje się wyzwaniem jak i niezbędnym elementem umożliwiającym działanie i zachowanie przewagi konkurencyjnej na bardzo wymagającym rynku. Wybór dostępnych narzędzi, mechanizmów jest spory. Wymaga jednak wiedzy eksperckiej, aby właściwe zabezpieczenia dostosować do rodzaju prowadzonej działalności. Mobilność zwłaszcza w branży nowych technologii, tak lubiana za swobodę dostępu rodzi nowe zagrożenia i wymaga przemyślanych zasad bezpieczeństwa użytkowników mobilnych jak i całych środowisk. Cyberataki to nie przyszłość a teraźniejszość. Zaufanie staje się walutą biznesu, a tworzy ją bezpieczeństwo transakcji, danych i komunikacji.

Realizacje z obszaru nowych technologii

Wśród naszych klientów są innowacyjne firmy, stawiające na nowoczesne technologie, zainteresowane wirtualnymi środowiskami, użytkownikami mobilnymi czy e-usługami.

allegro
Emitel
Exatel
Fotojoker
Grape Up
Inittec
Interia
novomatic
orange
payu
Play
plus
Schibsted
T-mobile

USŁUGI

Wśród naszych klientów są innowacyjne firmy, stawiające na nowoczesne technologie- wirtualne środowiska, użytkowników mobilnych czy e-usługi.

korzyści

WIEDZA EKSPERCKA

WIEDZA EKSPERCKA

  • znajomość zagadnień komunikacji i cyberbezpieczeństwa
  • szerokie spojrzenie na rynek IT w obszarze security
  • rozwiązania z każdego obszaru IT (od styku do końcówki)
  • specjaliści o unikalnych umiejętnościach
PARTNER GODNY ZAUFANIA

PARTNER GODNY ZAUFANIA

  • 20 lat doświadczeń
  • stałe podnoszenie kwalifikacji – szkolenia liderskie
  • najwyższe statusy partnerskie
KOMPLEKSOWA OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

  • autorskie podejście
  • uwzględnianie Total Cost of Ownership (TCO)
  • łatwość implementacji

Zobacz także

Close
Search

Wyszukaj hasło