apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Branże:
Finanse
Współpracujemy z największymi bankami oraz instytucjami finansowymi w Polsce i poza granicami kraju. Dzięki naszemu profesjonalizmowi powierzono nam opiekę krytycznych systemów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania systemów bankowych oraz krytycznych obszarów infrastruktury, których wymagana dostępność mierzona jest już w 99,999%.
01.
Informacje ogólne

Sektor finansowy to jeden z najbardziej wymagających pod względem ciągłości działania oraz bezpieczeństwa sektorów rynkowych.

Klienci powierzając swoje środki bankom i innym instytucjom finansowym wierzą, że będą tam bezpiecznie chronione przed osobami postronnymi. Jednocześnie Ci sami klienci wymagają od tych instytucji jak najłatwiejszego i najszerszego dostępu do powierzonych środków takich jak bankowość internetowa, telefoniczna czy ostatnio coraz bardziej popularna i przez wielu postrzegana jaka wiodąca w przyszłości bankowość mobilna. Bezpieczeństwo i dostępność to dwa elementy leżące po przeciwnych biegunach. Ograniczając dostępność zwiększamy bezpieczeństwo i na odwrót podwyższając wymogi bezpieczeństwa zmniejszamy funkcjonalności. My wiemy jak pogodzić te dwa aspekty.

02.
Rozwiązania

Od lat z sukcesem projektujemy, dostarczamy oraz wdrażamy systemy dzięki którym można powiedzieć, że klient staje się relatywnie bezpieczny. Dynamiczny rozwój branży finansowej spowodował diametralne zwiększenie znaczenia elektronicznych kanałów komunikacji narażając firmy na potencjalne ataki oraz zagrożenia płynące z sieci. Dzięki kompleksowej ofercie oraz bardzo szerokiej wiedzy eksperckiej z różnych dziedzin jesteśmy w stanie przeprowadzić odpowiednie audyty wykazujące słabe strony, zoptymalizować środowisko poprzez rekonfigurację istniejących urządzeń jak i w końcu dostarczyć oraz wdrożyć nowe elementy będące składową zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

03.
Realizacje dla finansów

Jako firma możemy pochwalić się wdrożeniami w największych polskich firmach z sektora finansowego. U klientów tych świadczymy usługi doradcze, wsparcia systemów jak i serwisu w reżimach 4 godzinnych. Zaufali nam między innymi: mBank, Alior Bank, Santander Bank, ING, Bank Gospodarstwa Krajowego.

04.
Korzyści

WIEDZA EKSPERCKA

 • znajomość specyfiki branży
 • szerokie spojrzenie na rynek IT w obszarze security
 • rozwiązania z każdego obszaru IT
 • specjaliści o najwyższym stopniu certyfikacji

PARTNER GODNY ZAUFANIA

 • wiele wdrożeń u największych klientów z sektora Enterprice
 • doświadczenie poparte wieloletnią praktyką
 • najwyższe statusy partnerskie

KOMPLEKSOWA OFERTA

 • systemy behawioralnej ochrony
 • ochrona końcówek i urządzeń mobilnych
 • ochrona Data Center
 • ochrona środowisk wirtualnych i użytkowników urządzeń mobilnych
05.
Usługi

Tworzymy innowacyjne projekty, indywidualnie dopasowywane do oczekiwań i potrzeb klienta.

Zainteresowany Naszymi Usługami?
06.
Zobacz także