apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Top-owy Apius, czyli sukces w skali kraju
01.
Top-owy Apius, czyli sukces w skali kraju

Gratulujemy Clico pierwszego miejsca w rankingu „Najwięksi dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa” w tegorocznym Top 200. Jesteśmy tuż za ich plecami, będąc drugą firmą w Polsce od cyberbezpieczeństwa! Pomijając oczywiście uwzględnionych w tym zestawieniu vendorów i dystrybutorów. 😊

W 2020 roku mocno przyspieszyliśmy przesuwając się o 5 oczek w rankingu „Najwięksi dostawcy usług doradczych” – zaliczając 108% przyrost r/r i zajmując 18 miejsce. Imponujący 60% wzrost udało nam się osiągnąć w sektorze energetycznym, przesuwając się na 21 miejsce w kraju.Utrzymaliśmy swoją pozycję w zestawieniu „Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług do sektora bankowego”, zajmując 18 miejsce. Podobny status quo zanotowaliśmy w rankingu- Najwięksi dostawcy usług integracyjnych, pozostając na 11 miejscu. 552% wzrost r/r osiągnęliśmy jako dostawcy sprzętu sieciowego, przesuwając się na 14 miejsce z 22.

„- Jesteśmy z siebie dumni, firma co roku przesuwa się w rankingu na kolejne premiowane pozycje. Co roku bijemy rekordy i stawiamy sobie ambitne plany. To zasługa całego naszego zespołu, Klientów, którzy nam ufają i doskonałej współpracy z partnerami” – mówi Łukasz Kułacz, Prezes Zarządu Apius Technologies SA.