apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Solidarni z Ukrainą
01.
Solidarni z Ukrainą

Od pierwszego dnia napaści Rosji na Ukrainę jesteśmy zaangażowani w pomoc Uchodźcom. To odruch serca i reakcja na niewyobrażalną krzywdę, jakiej doznają zwykli ludzie w wyniku tej barbarzyńskiej agresji.

Staramy się pomagać mądrze, przede wszystkim korzystając z wiedzy osób będących najbliżej granicy. Dzięki temu nasze wsparcie trafia do najbardziej potrzebujących oraz jest dostosowane do aktualnych potrzeb. Współpracujemy ściśle z ośrodkiem w Birczy, gdzie trafiają kobiety wraz z maluchami, a także osoby starsze. Zapewniamy wyposażenie tego obiektu w rzeczy pierwszej potrzeby tj.: łóżka, materace, ręczniki, koce, termosy na żywność itp. Wraz z napływem kolejnych osób do Polski, potrzeby cały czas się zwiększają.

Dlatego, jeśli czujesz to samo jak My i także chcesz pomóc, możesz skontaktować się z naszą koleżanką z firmy Justyną Sroką tel. 796829242 email: justyna.sroka@apius.pl lub z jej współpracownikiem Bartoszem Lewickim tel. 575438182, którzy są w Przemyślu i mają najświeższe informacje, co jest aktualnie najbardziej potrzebne.

Apius aktywnie pomaga Ukrainie, dołącz do Nas jeśli chcesz!