apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej dla Apius i F5
W dniu 12 września 2013 w Warszawie podpisano umowę pomiędzy Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej a Apius Technologies.
01.
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej dla Apius i F5

W dniu 12 września 2013 w Warszawie podpisano umowę pomiędzy Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej a Apius Technologies. Wartość brutto kontraktu wynosi 1.082.600 zł i jest on współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka. Na podstawie zawartej Umowy, Apius dostarczy i wdroży system balansowania ruchu oraz ochrony aplikacji Webowych, oparty na produktach firmy F5.

"Jest to dla nas kolejny projekt realizowany na bazie innowacyjnej technologii firmy F5 Networks" – mówi Łukasz Kułacz Dyrektor Zarządzający Spółki. "F5 jest jednym z kluczowych dla Apius producentów w obszarze rozwiązań zapewniających równoważenie ruchu oraz ochronę aplikacji. Technologia dostarczana przez F5 w połączeniu z naszym poziomem kompetencji, potwierdzonym statusem Silver Partner, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa aplikacji oraz niezwykle wydajne i skalowalne środowisko balansowania ruchu".

"Apius Technologies jest jednym z naszych najważniejszych partnerów na polskim rynku, który w tym roku realizuje już kolejny projekt na bazie naszych rozwiązań" – mówi Ireneusz Wiśniewski (Dyrektor Zarządzający rynek Enterprise & Public) z firmy F5 Networks. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, czego potwierdzeniem jest zarówno dynamicznie rosnący obrót Spółki, jak i poziom certyfikacji jako naszego Partnera. Strategia F5 opiera się na współpracy z firmami rzetelnymi biznesowo i jednocześnie spełniającymi rygorystyczne wymagania w zakresie kompetencji inżynierów, zespołów handlowych oraz bazy technologicznej (wyposażenia laboratorium). Cieszymy się, że Apius znajduje się w tym elitarnym gronie posiadając status Silver Partnera" – kończy I. Wiśniewski.

APIUS Technologies jest dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną oferującą nowoczesne rozwiązania z obszaru komunikacji IP oraz bezpieczeństwa informacji. Spółka realizuje kontrakty w Polsce oraz na międzynarodowym rynku usług informatycznych m.in. w Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Słowacji, Czechach oraz Szwecji. Więcej informacji dotyczących APIUS TECHNOLOGIES Sp. z o.o. uzyskać można pod adresem www.apius.pl lub poprzez kontakt pocztą elektroniczną biuro@apius.pl

F5 dostarcza rozwiązania zapewniające bezpieczną, stabilną i wydajną pracę aplikacji. Architektura produktów F5 to innowacyjne w skali świata rozwiązania zapewniające działom IT przeobrażenie się w bardziej efektywne i sprawne struktury. Olbrzymie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań typu Application Delivery Controller, pozwala F5 Networks na połączenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz dostępności aplikacji w celu ochrony infrastruktury serwerów i centrów danych. Innowacyjność produktów F5 została wielokrotnie nagrodzona poprzez zajęcie pierwszego miejsca w niezależnych raportach, między innymi raporcie Gartner „Magic Quadrant for Application Delivery Products", w którym od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku.