apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Barcelona sprzyjała Apiusowi
21 czerwca odbyła się coroczna międzynarodowa konferencja partnerów firmy Tufin.
01.
Barcelona sprzyjała Apiusowi

Ponad 100 partnerów z całej Europy uczestniczyło w warsztatach oraz prezentacjach omawiających rozwiązania Tufin jak i ogólne trendy w automatyzacji oraz zarządzaniu zmianą w świecie IT.

Podczas spotkania Apius Technologies S.A. został wyróżniony statuetką oraz otrzymał tytuł Gold Partnera na Europę Południową. Nagrodę z rąk CEO Tufin Ruvi Kitov, VP of Sales Kevin Maloney i VP of Global Channels Michael Menegay odebrał Jacek Puchacz, Dyrektor Handlowy spółki. „- Jako wysoko wykwalifikowany ekspert w zakresie bezpieczeństwa oraz sieci stawiamy na technologie z tzw. przyszłością. I taką właśnie jest według nas Tufin, bo to rozwiązanie stabilne i pewne, niewątpliwy lider rynku” – mówi Jacek Puchacz, Dyrektor Handlowy. „- Przy coraz większej złożoności środowisk IT systemy wspomagające zarządzanie, monitoring oraz kontrolę stają się niezbędne. Dziś najbardziej deficytowym towarem staje się czas, a największym wyzwaniem elastyczność. Dlatego też bez rozwiązań, które automatyzują pewne procesy czyniąc je możliwymi do wykonania za pomocą przysłowiowego "jednego kliknięcia" bycie konkurencyjnym na rynku staje się coraz trudniejsze” – dodaje Dyrektor. „- Można zatrudnić garnizon informatyków lub też udostępnić narzędzia, które sprawią by ich praca była bardziej efektywna. Coraz więcej klientów to rozumie. Dział IT musi nadążyć za wymaganiami użytkowników biznesowych a Ci muszą być gotowi na zmiany i innowacje. Bez narzędzi klasy change management czy automation nie było by to możliwe. Rynek w Polsce dopiero ostatnio dojrzał do rozwiązań tego typu, co Nas jako wieloletniego partnera Tufin bardzo cieszy.” – podsumowuje J. Puchacz. Spotkanie to było również doskonałą okazją, aby porozmawiać z przedstawicielami producenta, zgłosić swoje uwagi oraz sugestie.

Z kolei Partner dodaje: „- Jestem niezmiernie dumny z tego, że tak prestiżowa nagroda trafiła do polskiego integratora, który w obecnym i zeszłym roku wykazał się ogromną wiedzą, zaangażowaniem oraz promocją rozwiązań firmy Tufin, przeznaczonych dla klientów, którzy chcą usprawnić i przyspieszyć proces zarządzania regułami na firewallach, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa krytycznych systemów” – mówi Sławomir Słowiński, Regional Sales Manager, SEMEA Eastern Europe, Turkey, Greece and Adriatics Tufin Technologie.