apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius umacnia swoją pozycję w Check point
Miło nam poinformować, że Apius Technologies uzyskała status Srebrnego Partnera firmy Check point.
01.
Apius umacnia swoją pozycję w Check point

Miło nam poinformować, że Apius Technologies uzyskała status Srebrnego Partnera firmy Check point. Status ten związany jest z ciągłym rozwojem spółki w kierunku rozwiązań z zakresu sieci oraz bezpieczeństwa. Check point jako lider rozwiązań firewall jest jednym z kluczowych dostawców technologii związanych z bezpieczeństwem.

"Nasza spółka od początku swojej działalności opierała swoje rozwiązania na sprawdzonych i ugruntowanych producentach, dlatego też rozwój w tym obszarze jest naturalną konsekwentnie realizowaną strategią" - stwierdził Jacek Puchacz, Dyrektor Działu Handlowego Apius Technologies.

Rozwój Apius jest możliwy dzięki systematycznym inwestycjom w umacnianie kompetencji Zespołu oraz ciągłą rozbudowę zaplecza technologicznego. Każdego roku Spółka przeznacza znaczne środki finansowe (do 20% zysku) w działania rozwojowe, szczególnie w tworzenie nowych produktów i usług oraz wyposażenie specjalistycznych laboratoriów. Tylko w ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość na każdym etapie realizacji projektów oraz ciągle udoskonalać nasz warsztat.