apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Apius na Forum
Bezpieczeństwa Semafor 2014
Konferencja Semafor jest jedną z najważniejszych imprez związanych z bezpieczeństwem w Polsce.
01.
Apius na Forum Bezpieczeństwa Semafor 2014

Konferencja Semafor jest jedną z najważniejszych imprez związanych z bezpieczeństwem w Polsce. Organizowana już po raz siódmy skupia wokół siebie szefów działu bezpieczeństwa, audytorów bezpieczeństwa IT, osoby odpowiedzialne za zarządzanie oraz administrowanie sieciami. W tej edycji konferencji uczestniczyła również firma Apius Technologies stanowiąc Mecenat nad tym wydarzeniem. W tym roku w forum uczestniczyło ponad 200 osób wyraźnie wskazując, że tematyka bezpieczeństwa systemów IT jest tematem ważnym i wymagającym poświęcenia uwagi.

Na tego typu wydarzeniu nie mogło zabraknąć również firmy Apius Technologies, która jako firma ekspercka z obszaru bezpieczeństwa i sieci miała swój panel dotyczący zarządzania oraz kontrolą dostępu do sieci.

"Spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników konferencji, którzy chętnie nawiązywali kontakty w celu podjęcia potencjalnej współpracy zarówno w obszarze prezentowanych technologii jak i całej oferty naszej firmy, która w kompleksowy sposób może dostarczyć, wdrożyć oraz serwisować rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa" – powiedział Jacek Puchacz, Dyrektor Działu Handlowego Apius Technologies.