apius-logo
upper-burgerbottom-burger
Szybcy i ……
Lubimy być pierwsi zwłaszcza na mecie, tej biznesowej jak i życiowej. Stąd nasza obecność w projekcie, który połączył sport, rywalizację i CSR-owy aspekt naszej działalności.
01.
Szybcy i ……

Przedstawiamy Państwu nasze apiusowe motory, które ścigały się będą w Pucharze Polski w klasie Open Moto 3.

Projekt jest unikalny bowiem fundusze zamiast do właściciela motoru trafiają do potrzebujących dzieci. „- Promujemy naszą markę w całkiem nowej osłonie i branży motoryzacyjnej w której naszą obecność była marginalna. Koncepcja łącząca niekonwencjonalny pomysł i wspieranie innych, ujęła Nas od samego początku i stworzyła obszar do kontynuacji pomocy skierowanej do dzieci i młodzieży, będącej pod opieką Fundacji Pankracy” – mówi Barbara Mroczka, Dyrektor Komunikacji i HR w Apius.

„Jestem niezmiernie zaszczycony mogąc wspólnie z firmą Apius Technologies realizować swoje pasje i w tym samym czasie pomagać dzieciakom w realizacji ich celów i marzeń! - mówi Filip Demianiuk z Flying Buffs, jeden ze ścigających się. „- Mam nadzieję, że tego typu formuła współpracy będzie zyskiwała na popularności i pozwoli tym którzy osiągnęli sukcesy biznesowe, wesprzeć choć odrobinę tych, którzy mają „pod górkę” na wczesnym etapie swojego życia” – komentuje F. Demianiuk.

Więcej o tej inicjatywie przeczytasz na: http://www.swiatmotocykli.pl/M...